> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

29.06.2017

Mladík si odpykával „domácí vězení“
Včera po třetí hodině odpoledne přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od mladíka, kterému brání jeho matka v odchodu z domu na ulici Wolkerova. Hlídka se na místě od ženy dozvěděla, že svému šestnáctiletému synovi uložila trest „domácího vězení“, protože si neplní své úkoly. Za asistence strážníků si matka se synem celou věc vysvětlili, mladík se matce před strážníky omluvil a výchovný trest přijal.

29.06.2017

Zatoulaná zvířata
Ve čtvrtek 29.6.2017 byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni ke třem odchytům zatoulaných zvířat. V prvním případě se jednalo o králíka, kterého oznamovatelka nalezla na ulici Na Bystřičce. Další oznámení přijalo operační středisko od pracovníků Technických služeb města Olomouce, kdy se v příkopu u Korunní pevnůstky nacházelo mládě zajíce. Poslední výjezd zaznamenali strážníci před třetí hodinou odpolední na třídě Kosmonautů, kam vletěl do bytu oznamovatelky papoušek. Všechna zvířata byla odchycena a předána na veterinární kliniku, kde o ně bude dále postaráno.

28.06.2017

Pánové skončili na záchytce
O tom, že alkohol a vysoké teploty nejsou zrovna nejlepší kombinace, se včera přesvědčili dva muži v Olomouci. K prvnímu opilci vyjížděli strážníci po deváté hodině ranní na ulici Chválkovická, kde se měl poblíž cyklostezky nacházet muž, kterého nemohla oznamovatelka vzbudit. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že zde leží čtyřiatřicetiletý muž pod vlivem alkoholu. Ten byl k vystřízlivění převezen na protialkoholní a záchytnou stanici, kde mu byla naměřena hodnota 3,45 promile alkoholu v dechu. V druhém případě strážníci prověřovali oznámení o opilém muži na ulici Smetanova. Zde byl kontaktován devětatřicetiletý muž z Valašska, který byl vzhledem ke své opilosti také převezen k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muž nadýchal bezmála tři promile.

27.06.2017

Strážníci řešili manželské neshody
Dnes po půl třetí ráno byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k incidentu mezi manželským párem v domě na ulici K Mlýnku. Oznamovatelku měl její manžel během hádky tahat za vlasy a udeřit pěstí do rtu. Muž zase hlídce sdělil, že mu manželka způsobila krvavé škrábance na zádech.

27.06.2017

Muž vylepoval plakáty v podchodu
Pracovník Městského kamerového dohlížecího systému spatřil v úterý 27.6.2017 několik minut po půlnoci v podchodu k autobusovému nádraží na ulici Ostravská muže, který zde vylepuje plakáty. Hlídka po příjezdu kontaktovala podezřelého, kdy se zjistilo, že se jedná o sedmatřicetiletého muže z Brna.