> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

16.01.2017

Nalévat alkohol zjevně podnapilým
Na operační středisko městské policie dne 16.1.2017 po 22:00 hodině telefonicky oznámila obsluha baru na ulici Ostružnická, že zde mají podnapilého neplatícího hosta. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že se na zemi pod barem nachází zcela podnapilý muž, který nereaguje na vnější podněty, není schopen se postavit a komunikovat. Strážníci na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která 35-letého muže z Loštic převezla do FN Olomouc. Z FN byl muž následně převezen do protialkoholní záchytné stanice, kde mu byla personálem zjištěna ještě kolem 01:00 hodiny hodnota 3,25 promile alkoholu v dechu. Oznamovatel, 23-letý muž z obce na Ostravsku, si od strážníků „vysloužil“ blokovou pokutu, jelikož jako obsluha baru prodal, podal nebo jinak umožnil požití alkoholického nápoje osobě zjevně ovlivněné alkoholickým nápojem nebo jinou návykovou látkou a dopustil se tak přestupku na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi.

16.01.2017

„Driftoval“ pod vlivem alkoholu
Zřejmě se závodní dráhou si spletl odstavnou plochu pro vozidla v pondělí 16.1.2017 před jednou hodinou ranní třiadvacetiletý řidič. Pracovník Městského dohlížecího kamerového systému spatřil vozidlo značky Škoda Citigo, které opakovaně smykem projíždí kolem ostatních automobilů až následně dojde k nárazu do dopravní značky usazené v betonovém základu. Nárazem došlo k poškození nárazníku, registrační značky a masky vozidla. Po nehodě mladík zaparkoval vozidlo mezi ostatní a s dalšími osobami se vydal směrem k ulici Litovelská. Zde skupinku kontaktovala hlídka Městské policie Olomouc, které se mladík ke spáchání dopravní nehody přiznal. Orientační dechovou zkoušku mu dále byla naměřena hodnota 1,14 promile alkoholu v dechu.

13.01.2017

Karaoke rušilo spící občany
Na oznámení o příliš hlasitém zpěvu v baru na ulici Mlýnská vyjížděli v pátek 13.1.2017 po jedné hodině ráno strážníci Městské policie Olomouc. Na místě hlídka zjistila, že zde probíhá karaoke a jeho hlasitostí dochází k rušení nočního klidu. Osoba odpovědná za chod baru hudbu ztišila na přijatelnou mez a celá věc tak byla vyřešena domluvou.

11.01.2017

Řídil pod vlivem alkoholu
Ve středu 11.1.2017 po půl třetí ráno spatřila pracovnice Městského kamerového dohlížecího systému na ulici Bezručova vrávorajícího muže, který nasedá do vozidla značky Renault. Muž po chvíli z řady zaparkovaných vozidel vyjel a pokračoval dále směrem na náměstí Národních hrdinů, kde odbočil do ulice Studentská a následně na ulici Dobrovského, kde ho zastavila hlídka Městské policie Olomouc. Při kontrole se řidič choval značně nervózně a z jeho dechu byl cítit alkohol. Na dotaz strážníka, zda před jízdou nebo během ní požil alkohol, odpověděl čtyřiadvacetiletý řidič, že ano. Jeho tvrzení potvrdila i orientační dechová zkouška, kdy byla zjištěna hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

07.01.2017

Milovník čokolády
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v hypermarketu na ulici Pražská přijalo v sobotu 7.1.2017 po druhé hodině odpoledne Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že viděl muže jak si schovává zboží do batohu a následně prochází pokladnou bez zaplacení. Jednadvacetiletý muž se na místě ke krádeži čtrnácti čokolád v celkové hodnotě 700,- Kč přiznal a místo se sladkostmi odcházel s hypermarketu s pokutou.