> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

15.07.2016

Nezaplatila za nákup
Nákup za bezmála 1 300,- Kč nehodlala ve čtvrtek 14.7.2016 před půl šestou večer zaplatit osmatřicetiletá žena v supermarketu na ulici Zikova. Strážníkům Městské policie Olomouc na místě pracovník ostrahy uvedl, že žena s plným nákupním košíkem prošla přes pokladnu, aniž by zboží zaplatila. Místo nákupu tak zlodějka odcházela ze supermarketu s vysokou pokutou.

14.07.2016

Muž obtěžoval věřící v kostele
Ve čtvrtek 14.7.2016 před jedenáctou hodinou dopoledne přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o fyzickém napadení v kostele na Žerotínově náměstí. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že došlo pouze ke slovní rozepři mezi kostelníkem a mužem, který před kostelem i uvnitř obtěžoval věřící žebráním. Pětatřicetiletý muž tak svým jednáním porušil obecně závaznou vyhlášku č. 5/2015, která zakazuje konzumaci alkoholických nápojů a žebrání na veřejných prostranstvích statutárního města Olomouce. Strážníci celý incident vyřešili na místě udělením blokové pokuty.

14.07.2016

Autem nacouval do kočárku
Dramatické chvíle se odehrály ve středu 13.7.2016 po páté hodině odpoledne poblíž dětského hřiště na ulici U Stavu. Čtyřiatřicetiletý muž telefonicky oznámil, že řidič vozidla Peugeot najíždí na jeho dětský kočárek, který stojí na okraji komunikace. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že čtyřiačtyřicetiletý muž během parkování nacouval do odstaveného kočárku, který byl v tu dobu naštěstí prázdný. Po nárazu do kočárku došlo k poškození jeho konstrukce. Řidič k věci uvedl, že kočárek vůbec neviděl.

11.07.2016

Strážníci pomohli starší ženě
V pondělí 11.7.2016 v dopoledních hodinách vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení, kdy jedenačtyřicetiletá žena žádala o pomoc se svou maminkou, která v bytě upadla na podlahu a nemůže vstát. Hlídka po příjezdu na místo kontaktovala oznamovatelku, která uvedla, že sama nedokáže svou třiasedmdesátiletou maminku zvednout a proto se obrátila na MP Olomouc se žádostí o pomoc při jejím umístění na lůžko. Vzhledem k tomu, že seniorka neměla viditelné zranění a lékařské ošetření nevyžadovala, pomohli jí strážníci s uložením zpět na lůžko.

11.07.2016

Spory mezi sousedy
Telefonické oznámení o podnapilém muži, který narušuje občanské soužití v bytovém domě na ulici Přichystalova řešili strážníci Městské policie Olomouc v sobotu 9.7.2016 v odpoledních hodinách. Oznamovatelka hlídce sdělila, že viděla jednoho z obyvatel domu, jak se v přízemí vymočil. Poté, co jej žena se svým manželem oslovila, začal dvojici muž hrubě nadávat a vyhrožovat fyzickým násilím. Vzhledem ke své opilosti byl sedmadvacetiletý agresor převezen na Protialkoholní a záchytnou stanici, kde mu byla naměřena hodnota 2,21 promile alkoholu v dechu. Své jednání nyní bude vysvětlovat před správním orgánem, kterému byla celá věc oznámena.