> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

21.02.2017

Žena skončila na psychiatrii
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo včera před jedenáctou hodinou večer oznámení o starší ženě, která v panelovém domě na ulici Ručilova běhá po schodech, křičí a verbálně útočí na obyvatele domu. Uvedená žena na místě se strážníky komunikovala pouze přes uzamčené dveře bytu, kdy neustále vykřikovala, že ona sama i všichni v okolí jsou pod vlivem drog a že si může dělat co chce. Z obavy o zdravotní stav ženy a její bezpečnost byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která na místě rozhodla o otevření bytu hasičským záchranným sborem. Z preventivních důvodů byla na místo přivolána i zdravotnická záchranná služba. Po otevření vstupních dveří byla v bytě nalezena třiašedesátiletá žena, která komunikovala zmateně, neustále vykřikovala nesmyslné věty a nepoznávala ani vlastní dceru, jež se na místo dostavila. Žena byla ihned předána do péče zdravotníků a následně byla převezena do Fakultní nemocnice Olomouc na psychiatrii

21.02.2017

Mladík nabízel levnější elektřinu
Na telefonické oznámení o mladším muži, který v panelovém domě na ulici Rožňavská obchází jednotlivé byty a nabízí změnu dodavatele elektrické energie, vyjížděli v úterý 21.2.2017 po šesté hodině večer strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka v domě kontaktovala devatenáctiletého mladíka, kterému vysvětlila, že svou činností se dopouští přestupkového jednání. Jelikož je na území města Olomouce nařízením č. 7/2013, zakázán podomní prodej a poskytování služeb, vyřešili strážníci celý incident uložením blokové pokuty. Od začátku letošního roku městská policie přijala celkem pět oznámení související s podomním prodejem a nabídkou služeb změny dodavatele elektrické energie.

21.02.2017

Muž obtěžoval okolí žebráním
Na muže, který na Masarykově třídě obtěžuje kolemjdoucí žebráním, upozornil strážníky v pondělí 20.2.2017 po půl osmé večer sedmatřicetiletý muž. Po příjezdu na místo hlídka kontrolou totožnosti zjistila, že se jedná o čtyřiačtyřicetiletého muže, který byl v minulosti již za stejné přestupkové jednání řešen a proto byla muži udělena bloková pokuta. V loňském roce strážníci na území města Olomouce řešili celkem 77 případů porušení obecně závazné vyhlášky č. 4/2016, v souvislosti s žebráním na veřejných prostranstvích.

18.02.2017

Opilec demoloval tramvaj
Městská policie Olomouc přijala v sobotu 18.2.2017 v dopoledních hodinách telefonické oznámení z dispečinku Dopravního podniku města Olomouce o muži, který na ulici Jeremenkova poškozuje tramvaj. Strážníci na místě kontaktovali řidiče, který jim sdělil, že po příjezdu na zastávku k tramvaji přistoupil zjevně opilý muž. Ten následně začal ohýbat stěrače a pěstí bouchat do čelního skla tramvaje. Podle popisu se mělo jednat o muže ve věku kolem čtyřiceti let, oblečeného ve světlých kalhotách, tmavé bundě, světlé kšiltovce a s batohem na zádech. Hlídka provedla kontrolu v prostorách hlavního nádraží, kde muže odpovídajícímu popisu spatřila jak odchází k podchodu. Strážníci muže dostihli a ten se k celému incidentu doznal s tím, že byl v podnapilém stavu a nevěděl co dělá. Při následné kontrole totožnosti bylo dále zjištěno, že osmatřicetiletý muž z obce na Benešovsku je v pátrání Policie ČR. Na základě těchto skutečností byl muž předán státní policii k dalšímu řešení.

17.02.2017

Auto opravdu není trezor
Oznámení o nálezu kufříku a tašky na ulici Zamenhofova přijalo v pátek 17.2.2017 před půlnocí Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu na místo oznamovatel strážníkům sdělil, že nalezené věci již předal muži stojícímu opodál u vozidla, které mělo rozbité pravé zadní okno. Majitel vozidla hlídce potvrdil, že nalezené věci jsou opravdu jeho a nacházely se původně ve vozidle. Podle muže z kufříku byla odcizena peněženka i s doklady. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána Policie ČR, která se bude celou věcí dále zabývat.