> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.05.2016

Dopravní značku hodil do řeky
Ve čtvrtek 12.5.2016 před půl třetí ráno zpozoroval pracovník Kamerového systému města Olomouce nezvyklé chování mladé dvojice u výkopového místa na Žižkově náměstí. Mladík za přihlížení dívky z místa odnesl dopravní značku, kterou o několik desítek metrů dále hodil do řeky Moravy. Poté z místa dvojice odešla přes Masarykovu třídu směrem k ulici Dukelská. V případě, že někdo spatřil osoby na fotografii nebo videozáznamu a zná jejich totožnost, ať se obrátí s informacemi na telefonní číslo 585 209 540 nebo osobně na služebnu Městské policie Olomouc v ulici Kateřinská 23 v Olomouci.

11.05.2016

Zaplatil jen část zboží
V úterý 10.5.2016 před druhou hodinou odpolední byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc do supermarketu na ulici Zikova. Po příjezdu na místo hlídku kontaktoval pracovník ostrahy, který strážníkům sdělil, že viděl, jak si muž u prodejního pultu dává do batohu potraviny. U pokladny však zaplatil jen část tohoto zboží. Čtyřiatřicetiletý muž se strážníkům přiznal, že si do batohu schoval potraviny, které u pokladny úmyslně nezaplatil. Škoda byla vyčíslena na částku přesahující 1 200,- Kč.

07.05.2016

Řídil pod vlivem alkoholu
Oznámení o muži, který je zřejmě opilý a usedá do vozidla Ford Transit, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc v sobotu 7.5.2016 před osmou hodinou večerní. Přítomnost řidiče ve vozidle, které se nacházelo na parkovišti u České pošty na ulici Jeremenkova, potvrdil i pracovník Kamerového systému města Olomouce. Po několika minutách řidič s vozidlem odjel směrem k obchodnímu domu Senimo, kde došlo k prvnímu kontaktu s hlídkou Městské policie Olomouc. Na výstražné světelné a zvukové zařízení s pokynem k zastavení řidič nereagoval a začal strážníkům ujíždět. Až na ulici U Panelárny zastavilo vozidlo před vjezdem do průmyslového areálu. Strážníci na místě vyzvali řidiče, aby vystoupil z vozidla a předložil doklady potřebné k jeho řízení. Z řidiče byl cítit alkohol a při vystupování upadl na cestu. Muž byl v takovém stavu, že nebyl schopen žádný z dokladů předložit a nedokázal ani vysvětlit, proč se na vozidle nenachází registrační značky. Na základě těchto skutečností byla přivolána hlídka Policie ČR, která s řidičem provedla na místě dechovou zkoušku

03.05.2016

Strážníci odchytili bažanta
Odchyt dalšího zvířete si zapsali do statistik strážníci Městské policie Olomouc. V úterý 3.5.2016 po půl sedmé večer přijalo operační středisko oznámení od sedmačtyřicetiletého muže, kterému vletěl do bytu na Žerotínově náměstí „větší pták“. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o Bažanta stříbrného. Ten byl po odchycení předán do odborné veterinární péče.

03.05.2016

Dětský kočárek byl prázdný
Oznámení o dětském kočárku, který přes dvě hodiny stojí osamocen na stezce pro cyklisty, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc v úterý 3.5.2016 v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o starý rozbitý kočárek a žádné dítě se v něm nenachází. Odklizení kočárku z cyklostezky poblíž tř. Kosmonautů zajistily Technické služby města Olomouce.