> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.06.2016

Muž se předávkoval léky
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo v pondělí 20.6.2016 po deváté hodině večer oznámení o muži ležícím v trávě u laviček na Žižkově náměstí. Strážníci na místě muže probrali a ten jim sdělil, že snědl větší množství léků, které poté zapil dvěma litry vína. Hlídka okamžitě kontaktovala zdravotnickou záchrannou službu, která jednatřicetiletého muže z místa převezla do Fakultní nemocnice Olomouc na vyšetření.

20.06.2016

Muže zklidnila až pouta
Chování opilého, psychicky nemocného a agresivního muže řešili v pondělí 20.6.2016 v odpoledních hodinách na ulici 8. května strážníci Městské policie Olomouc. Muž se pohyboval za Galerií Moritz, kde pokřikoval, plival po kolemjdoucích a kopal do skleněných vitrín nákupní galerie. Strážníci na místě vyzvali muže, aby zanechal svého jednání, ten však na výzvu nereagoval a snažil se z místa utéct. Hlídka muže zadržela, a protože byl stále agresivní, byly použity donucovací prostředky včetně nasazení pout. Vzhledem k psychickému stavu čtyřiatřicetiletého muže byla přivolána zdravotnická záchranná služba, kterou byl za asistence strážníků muž převezen do Fakultní nemocnice Olomouc k hospitalizaci. Zde mu byla naměřena hodnota přes dvě promile alkoholu v dechu.

19.06.2016

Hudba byla příliš hlasitá
V neděli 19.6.2016 před půl jednou ráno byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána do Radíkova na oznámení k rušení nočního klidu hlasitou hudbou. Za prodejnou smíšeného zboží na ulici Na Pevnůstce se konala techno párty se zhruba stovkou účastníků, kdy bylo slyšet hlasitě hrát hudbu rozléhající se do okolí. Vzhledem k tomu, že samotná produkce rušila noční klid

17.06.2016

Vylitý beton na silnici
Na oznámení o vylitém betonu ve vozovce na ulici Velkomoravská vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc v pátek 17.6.2016 po sedmé hodině ranní. Na místě hlídka zjistila, že na mostě přes řeku Moravu je malá hromádka betonu a v křižovatce u Zenitu je vylitý beton na ploše cca 1,5 x 8 m. Přes operační středisko byla kontaktována Správa silnic Olomouckého kraje, která na místo vyslala pracovníky k provedení úklidu. Pro podezření ze spáchání přestupku neznámým pachatelem, který překážku silničního provozu způsobil, neoznačil a ani neodstranil, byla celá věc oznámena správnímu orgánu.

17.06.2016

Potyčka mezi ženami
Fyzické napadení mezi dvojící žen řešili strážníci Městské policie Olomouc v pátek 17.6.2016 po druhé hodině ranní na rohu ulic Švermova a tř. Svobody. Samotnému incidentu předcházela slovní rozepře před provozovnou Atlant, kde měla poškozená vulgárně urážet pětatřicetiletou ženu. Ta na slovní útok zareagovala tím, že mladší ženě dala facku. Poškozená žena strážníkům popsala, že k žádné slovní rozepři nedošlo a že byla napadena bezdůvodně několika údery do oblasti hlavy. Celá věc bude oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.