> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chceš být pořadatelem MS U-23

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0

Chceš být pořadatelem MS v Olomouci ?

Oblasti, ve kterých se budou dobrovolníci moci zapojit, jsou různorodé. Patří mezi ně např. ovládání časomíry a shot-clocku, natáčení utkání v rámci přímých internetových přenosů, IT služby, statistiky, úklid šaten, hrací plochy nebo doprovod týmů, obsluha hostů a VIP salónku.

Pro zájemce je připraveno ubytování a strava na vysokoškolských kolejích, propagační předměty MS i případná možnost přivýdělku.

Přihlásit se lze u předsedy Organizačního výboru MS U23 Lukáše Filipa (e-mail: lukas.filip@korfbal.cz) do 31.03.2016.

MS hráčů do 23 let je druhá nejvýznamnější akce, kterou ČKS ve své historii pořádá. Zároveň je to poslední Mistrovství světa v kategorii do 23 let. Turnaj se hraje v termínu 09.-16. července 2016 v Olomouci, účast pořadatelského týmu se předpokladá v termínu 08-17.července 2016.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

19.04.2017

Vandal poškodil vstupní dveře od hospody
Oznámení o poškození vstupních dveří gastronomického zařízení na ulici 1. máje, přijalo ve středu 19.4.2017 po osmé hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě od oznamovatele zjistila, že zde neznámý pachatel zřejmě v nočních hodinách poškodil skleněnou výplň vstupních dveří. Provozní tohoto zařízení předběžně vyčíslil škodu na 1 000,- Kč.

18.04.2017

Velikonoční výjezdy k opilcům
Během velikonočních svátků řešili strážníci Městské policie Olomouc celkem osmnáct oznámení týkající se osob pod vlivem alkoholu. Rekordmany, co se týče hladiny alkoholu, byla dvojice mužů ležící na chodníku před obchodem na třídě Svobody. Těm byla po převezení na protialkoholní a záchytnou stanici naměřena hodnota 3,75 a 3 promile alkoholu v dechu.

16.04.2017

Hlídka zasahovala u hořícího auta
V neděli 16.4.2017 po třetí hodině odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc vykonávající hlídkovou činnost na Sv. Kopečku upozorněni, že poblíž kostela se nachází hořící vozidlo. Hlídka na místě zjistila zaparkované vozidlo Škoda Fabia, které mělo otevřenou kapotu a u vozidla stojící muž se snažil uhasit zhruba dvoumetrové plameny. Strážníkům se za použití hasičského přístroje ze služebního vozidla podařilo oheň eliminovat. Vzhledem k tomu, že z vozidla neustále stoupal dým byl na místo přivolán hasičský záchranný sbor, který zde provedl dohašení vozidla.

13.04.2017

Muže v hledáčku policie dopadli
Ve čtvrtek 13. dubna přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc od Policie ČR poznatek k osobě, která je podezřelá z páchání sériové trestné činnosti na seniorech na území České republiky. Muž měl kontaktovat seniory v místě jejich bydliště, kde se jim představil jako známý syna či jiného příbuzného. Jakmile podvodník nabyl dojmu, že mu senior důvěřuje, požádal jej o zapůjčení peněz většinou pod záminkou, že přicestoval ze zahraničí vozidlem taxislužby a nemá na zaplacení. Na základě fotorekognice se podařilo policistům ustanovit podobu podezřelého a jeho totožnost, kdy se jednalo o čtyřiačtyřicetiletého muže z Ústeckého kraje. V úterý 18.4.2017 prováděli strážníci Městské policie Olomouc kontrolní činnost v prostoru dětského hřiště na ulici U Stadionu. Zde si jeden ze strážníků všiml muže odpovídajícího popisu, který je v hledáčku státní policie. Hlídka okamžitě muže kontaktovala a při následné lustraci se jí potvrdilo, že se opravdu jedná o hledanou osobu

12.04.2017

Teenagerka byla pod vlivem alkoholu
Ve středu 12.4.2017 ve večerních hodinách vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení, kdy se ve Smetanových sadech měla nacházet podnapilá dívka. Hlídka po příjezdu na místo kontaktovala oznamovatele, který jí uvedl, že u altánu se nachází dotyčná dívka. Samotné děvče mělo problémy s koordinací svých pohybů, působilo zmateně a z jejího dechu byl cítit alkohol. Na dotaz strážníků zda požila alkohol dívka odpověděla, že doma vzala rodičům již otevřenou a nedopitou láhev whisky, ze které upila ještě asi jednu deci a láhev poté vhodila do popelnice. Orientační dechovou zkouškou byla u šestnáctileté dívky zjištěna hodnota 1,65 promile alkoholu v dechu. Hlídce se podařilo od dívky získat kontakt pouze na její babičku, která se poté na místo dostavila a svou vnučku si převzala