> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

VK UP Olomouc – Fénix Brno 3:1

vloženo: 23.01.2017           komentářů: 0

Povinné tři body s Fénixem Brno

Volejbalistky Olomouce přivítaly v 15.kole na své palubovce poslední celek extraligové tabulky z Brna. Povinné vítězství se však nerodilo lehce, když hráčky brněnského Fénixu dokázaly uhrát na Hané jeden set.

Výborný vstup měla do utkání domácí Univerzita, když ve druhém technickém time outu vedla jedenáctibodovým rozdílem (16:5). Body přibývaly na domácí stranu i nadále, a tak první set skončil jednoznačným vítězstvím 25:8.

Do druhého setu udělal trenér Teplý jednu změnu, když do hry poslal bulharskou univerzálku Andreevu, která nahradila navrátivší se Janu Napolitano-Šenkovou ze Šternberka. Ta jakoby předznamenala trápení vysokoškolaček, kterým se do hry začala vkrádat nejistota a chyby. Brněnský Fénix se ve druhé sadě dlouho držel, ale nakonec ji prohrál (25:18).

Třetí set začaly lépe Brňanky, když se dostaly do čtyřbodového vedení (8:12). Olomouc však měla na hřišti chorvatskou blokařka Ćutuk, která hrála v této fázi utkání výborně a esem vyrovnávala na 16:16. Fénix však dokázal opět bodovat a šel do vedení 18:20. Načež domácí trenér stáhl nevýraznou a chybující Andreevu a Univerzita srovnala na 23:23. Nicméně poslední dva míče patřily nebojácně hrajícím Brňankám a šlo se do čtvrté sady.

Brno se dokázalo držet pouze do stavu 6:6. Pak vysokoškolačky nakopl blok Šárky Kubínové a set měl už rychlý spád. Olomouc ho nakonec získala poměrem 25:14.

„Myslím si, že první set jsme hrály úplně fantasticky, vypovídá o tom i výsledek, potom jsme se dostaly trochu do křeče a jsme rádi za tři body.“ hodnotila utkání kapitánka Dudová.

„Po jednoznačně vyhraném prvním setu jsme usnuli a probudili se až ve čtvrtém setu,“ zlobil se po utkání trenér Teplý.

VK UP Olomouc – Fénix Brno 3:1 (8, 18, -23, 14)

Sestava: Kubínová, Košická, Ćutuk, Napolitano-Šenková, Dedíková, Strušková, libero Sain – Michalíková, Sajdová, Dudová, Andreeva, Přibylová.

Střídaly: Andreeva

Nejlépe bodující hráčky: Ćutuk 19, Košická 14, Napolita-Šenková 13

Fotogalerie Regionsport Fotogalerie David Myška

Text: Tomáš Příhoda Foto: Jiří Novotný, Regionsport


autor: Tomáš Příhoda

přidat komentář            zobrazit komentáře

KDE TO NEJVÍCE VŘE !!!
Víte o něčem, o čem by se měli dozvědět i ostatní? Líbí se Vám něco nebo Vás naopak něco ve Vašem okolí štve? Podělte se o to s ostatními...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.