> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - FC Fastav Zlín “B”

vloženo: 28.05.2017           komentářů: 0

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté přivítali na domácí půdě tým FC Fastav Zlín “B”.

Holičtí vstoupili do utkání velmi dobře, koncentrovaně a hlavně ofenzivně. To se potvrdilo už ve 4. minutě, rohový kop Holice totiž ukázal sehranost při standardních situacích a Jan Šteigl na přední tyči míč pouze doklepl do sítě. Zlínský brankař Dostál nestihl reagovat - 1:0.

Holický tým své vedení okamžitě potvrzuje další brankou a to v 9. minutě. Horka dokázal projít podél lajny a po dobře načasované přihrávce našel naběhnutého Filipa Žáka, který míč poslal na druhou stranu, než padal Dostál - 2:0.

Po dvou rychlých brankách se hra trochu uspala a na obou stranách toho moc k vidění nebylo. Pouze ve 30. minutě zlínský Blanař vystrašil ze standardky brankáře Muchu, když jeho střela proletěla kolem levé tyče. Naštěstí ji chyběla přesnost.

Čtyřo minuty před koncem poločasu měl ještě jednu velmi dobrou příležitost Pyclík, když šel z pravé strany na bránu Zlína. Vlevo mu dobře nabýhal Žák, ale místo přihrávky volil střelu, kterou vyrazil brankář Dostál do autu. Tato šance volala po gólu, protože Žák byl úplně volný a kdyby Pyclík přihrával, tak mohl Žák míč posunout do prázdné brány.

Po změně stran hra polevila a bylo vidět až příliš moc nepřesností. Lépe se s tím vypořádali hosté. Po rychlém centru, který táhl Mlýnek, sice ještě napoprvé Mucha zakončil, ale dorážka Blanaře byla přesná. Hosté tak vstřelili kontaktní branku 2:1.

Holičtí ale neznervózněli a utkání si pohlídali a zvítězili 2:1.

1.HFK Olomouc - FC Fastav Zlín “B” 2:1 (2:0)

Branky: 4. Šteigl, 9. Žák - 66. Blanař. Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Bureš Jakub, Kontoršikov Maxim. Delegát: Šalata Jiří. ŽK: 83. Rýdel (HFK) - 79. Vašulka (ZLB). Diváci: 113.

1.HFK Olomouc: Mucha - Vedral, Horka, Řehák, Přikryl, Kováč (87. Langer), Buček, Šteigl (76. Weinlich), Pyclík (70. Nekuda), Rýdel©, Žák. Náhradníci: Snášel - Marek, Weinlich, Krejčí, Nekuda, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Fastav Zlín “B”: Dostál - Michálek, Tkadlec A. (78. Vičánek), Stuchlík (60. Gettler), Blanař, Žůrek, Chwaszcz, Petřík, Vašulka, Tkadlec R., Mlýnek V. (66. Mlýnek M.). Náhradníci: Lebánek - Gettler, Mlýnek, Vičánek. Realizační tým - trenér: Jelínek Jan, asistent: --, vedoucí mužstva: Pavlíček Václav, masér: --, kustod: --, lékař: --.

Následující kolo: v dalším mistrovském utkání zavítáme na domácí hřiště týmu FC Petřkovice. Utkání se hraje v sobotu 3.6.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Petřkovicích.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.09.2017

Auto není trezor
V úterý 19.9.2017 hodinu po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení o poškozeném vozidle na ulici U Botanické zahrady. Hlídka na místě zjistila, že se zde nachází zaparkované vozidlo značky Dodge, které má rozbitou skleněnou výplň u pravých zadních dveří. Přes operační středisko se následně podařilo kontaktovat majitele vozidla. Ten následně strážníkům uvedl, že došlo k odcizení tašky, ve které se nacházelo sportovní vybavení. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala.

19.09.2017

Mladík odcizil reklamní tabuli
Dnes po půl druhé ráno spatřil pracovník Městského kamerového dohlížecího systému na kamerách mladíka, který na ulici 1. máje nese reklamní tabuli. Ta byla původně umístěna na mobilním oplocení zde probíhající stavby. Vyslané hlídce se na místě podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého mladíka z Prahy, který pod paží nesl tabuli o rozměrech 50 x 50 cm.

18.09.2017

Spory o túje vyřešila
V neděli 17.9.2017 po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení na ulici Přichystalova, podle kterého mělo docházet mezi sousedy ke sporu ohledně tújí. Hlídka se na místě od oznamovatelky dozvěděla, že soused přes plot zkrátil o šedesát centimetrů deset vzrostlých tújí. Muž, který měl túje ořezat, k celé věci sdělil, že stromky stínily na pozemek a sousedka je nebyla schopna ani přes upozornění upravit.

13.09.2017

Muž si ustlal na toaletách
Ve středu 13.9.2017 kolem půl sedmé ráno, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o muži, který spí na WC pro hosty v hotelu na ulici 1. máje. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Opavy, který byl lehce pod vlivem alkoholu, probudili a ten následně místo opustil.

13.09.2017

S upravenou taškou kradl v obchodech
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v prodejně s oblečením v nákupním centru na ulici Polská, přijalo včera po čtvrté hodině odpolední operační středisko. Pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že zadržel muže, který prošel se zbožím přes pokladny bez zaplacení a při jeho odchodu z prodejny se spustil alarm bezpečnostního rámu. Při řešení celého incidentu bylo zjištěno, že muž si nákupní tašku z vnitřní části vypolstroval tak, aby nedošlo ke spuštění alarmu. V tomto případě mu trik nevyšel a v tašce se našly dvě mikiny v hodnotě necelých jeden tisíc korun. Dále byly v tašce ukryty dvoje tepláky v hodnotě přes 1 500,- Kč, které měl muž odcizit v jiném obchodě.