> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - FC Fastav Zlín “B”

vloženo: 28.05.2017           komentářů: 0

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté přivítali na domácí půdě tým FC Fastav Zlín “B”.

Holičtí vstoupili do utkání velmi dobře, koncentrovaně a hlavně ofenzivně. To se potvrdilo už ve 4. minutě, rohový kop Holice totiž ukázal sehranost při standardních situacích a Jan Šteigl na přední tyči míč pouze doklepl do sítě. Zlínský brankař Dostál nestihl reagovat - 1:0.

Holický tým své vedení okamžitě potvrzuje další brankou a to v 9. minutě. Horka dokázal projít podél lajny a po dobře načasované přihrávce našel naběhnutého Filipa Žáka, který míč poslal na druhou stranu, než padal Dostál - 2:0.

Po dvou rychlých brankách se hra trochu uspala a na obou stranách toho moc k vidění nebylo. Pouze ve 30. minutě zlínský Blanař vystrašil ze standardky brankáře Muchu, když jeho střela proletěla kolem levé tyče. Naštěstí ji chyběla přesnost.

Čtyřo minuty před koncem poločasu měl ještě jednu velmi dobrou příležitost Pyclík, když šel z pravé strany na bránu Zlína. Vlevo mu dobře nabýhal Žák, ale místo přihrávky volil střelu, kterou vyrazil brankář Dostál do autu. Tato šance volala po gólu, protože Žák byl úplně volný a kdyby Pyclík přihrával, tak mohl Žák míč posunout do prázdné brány.

Po změně stran hra polevila a bylo vidět až příliš moc nepřesností. Lépe se s tím vypořádali hosté. Po rychlém centru, který táhl Mlýnek, sice ještě napoprvé Mucha zakončil, ale dorážka Blanaře byla přesná. Hosté tak vstřelili kontaktní branku 2:1.

Holičtí ale neznervózněli a utkání si pohlídali a zvítězili 2:1.

1.HFK Olomouc - FC Fastav Zlín “B” 2:1 (2:0)

Branky: 4. Šteigl, 9. Žák - 66. Blanař. Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Bureš Jakub, Kontoršikov Maxim. Delegát: Šalata Jiří. ŽK: 83. Rýdel (HFK) - 79. Vašulka (ZLB). Diváci: 113.

1.HFK Olomouc: Mucha - Vedral, Horka, Řehák, Přikryl, Kováč (87. Langer), Buček, Šteigl (76. Weinlich), Pyclík (70. Nekuda), Rýdel©, Žák. Náhradníci: Snášel - Marek, Weinlich, Krejčí, Nekuda, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Fastav Zlín “B”: Dostál - Michálek, Tkadlec A. (78. Vičánek), Stuchlík (60. Gettler), Blanař, Žůrek, Chwaszcz, Petřík, Vašulka, Tkadlec R., Mlýnek V. (66. Mlýnek M.). Náhradníci: Lebánek - Gettler, Mlýnek, Vičánek. Realizační tým - trenér: Jelínek Jan, asistent: --, vedoucí mužstva: Pavlíček Václav, masér: --, kustod: --, lékař: --.

Následující kolo: v dalším mistrovském utkání zavítáme na domácí hřiště týmu FC Petřkovice. Utkání se hraje v sobotu 3.6.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Petřkovicích.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.