> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK na Odře Petřkovicích

vloženo: 05.06.2017           komentářů: 0

V Petřkovicích byl vidět rozdílný výkon dvou poločasů

Sobota 3.6.2017, 17:00 hod. - 28. kolo MSFL, stadion Holice

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté zavítali na domácí půdu týmu FC Odra Petřkovice.

Toto utkání bylo o dvou zcela rozličných poločasech. V tom prvním se brankově prosadili domácí a to už v 9. minutě, kdy nešťastně fauloval Řehák a byla nařízena penalta. Brankář Mucha vystihl směr Levčíkovi, ale razance při kopu udělala své a míč skončil v síti - 1:0.

A bohužel v 28. minutě bylo ještě hůř. Domácí zahrávali rohový kop. Na nadýchaný centr si nejlépe naskočil Baranek, který trefil pravou horní část branky a nedal Muchovi šanci na reakci - 2:0.

Před koncem prvního poločasu měl stoprocentní šanci Pyclík, kterému předložil míč před bránu Žák, ale ten jej poslal vedle. To byla velká škoda.

Po změně stran došlo ke zlepšení hry holického týmu. V 59. minutě napřáhl Šteigl a krásnou střelou do šibenice nedal brankáři Bučkovi šanci 2:1.

Jak se blížil konec utkání, tak se holičtí více a více tlačili před bránu domácích. Několik šancí zahodili, až v 87. minutě se dostal k míči Krejčí a střelou k tyči srovnal na 2:2.

Svěřenci trenéra Paličky se snažili stav utkání otočit, ale ze závěrečného tlaku netrefil v dobré pozici bránu Rýdel a další příležitosti byly taktéž nevyužity. Utkání tak nakonec skončilo remízou 2:2.

FC Odra Petřkovice - 1.HFK Olomouc 2:2 (2:0)

Branky: 9. Levčík (pen.), 28. Baranek – 59. Šteigl, 87. Krejčí. Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Duda. Delegát: --. ŽK: 72. Staněk (PEK) – 71. Řehák (HFK), 90. Pyclík (HFK). Diváci: 267.

FC Odra Petřkovice: Buček – Hrdlička, Levčík (C) (90+1. Urbančík), Baranek, Ptáček, Halaška, Neumann, Drozd, Václavík (77. Polášek), Staněk, Špavelko. Náhradníci: Chvěja – Polášek, Urbančík.. Realizační tým - trenér: --, asistent: --, vedoucí mužstva: --, masér: --, kustod: --, lékař: --.

1.HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Buček, Horka, Pyclík, Šteigl (75. Weinlich), Kováč (81. Krejčí), Rýdel (C), Žák (46. Langer), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Marek, Weinlich, Krejčí, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: v posledním mistrovském utkání přivítáme na domácí hřiště tým 1.FC Slovácko “B”. Utkání se hraje v sobotu 10.6.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Holici. Před utkáním bude probíhat na holickém stadionu Dětský den s turnajem přípravek a doprovodným programe pro děti. Tak neváhejte a přijdťe se svými dětmi si užít pohodový den plný zábavy.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

KDE TO NEJVÍCE VŘE !!!
Víte o něčem, o čem by se měli dozvědět i ostatní? Líbí se Vám něco nebo Vás naopak něco ve Vašem okolí štve? Podělte se o to s ostatními...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.