> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK na Odře Petřkovicích

vloženo: 05.06.2017           komentářů: 0

V Petřkovicích byl vidět rozdílný výkon dvou poločasů

Sobota 3.6.2017, 17:00 hod. - 28. kolo MSFL, stadion Holice

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté zavítali na domácí půdu týmu FC Odra Petřkovice.

Toto utkání bylo o dvou zcela rozličných poločasech. V tom prvním se brankově prosadili domácí a to už v 9. minutě, kdy nešťastně fauloval Řehák a byla nařízena penalta. Brankář Mucha vystihl směr Levčíkovi, ale razance při kopu udělala své a míč skončil v síti - 1:0.

A bohužel v 28. minutě bylo ještě hůř. Domácí zahrávali rohový kop. Na nadýchaný centr si nejlépe naskočil Baranek, který trefil pravou horní část branky a nedal Muchovi šanci na reakci - 2:0.

Před koncem prvního poločasu měl stoprocentní šanci Pyclík, kterému předložil míč před bránu Žák, ale ten jej poslal vedle. To byla velká škoda.

Po změně stran došlo ke zlepšení hry holického týmu. V 59. minutě napřáhl Šteigl a krásnou střelou do šibenice nedal brankáři Bučkovi šanci 2:1.

Jak se blížil konec utkání, tak se holičtí více a více tlačili před bránu domácích. Několik šancí zahodili, až v 87. minutě se dostal k míči Krejčí a střelou k tyči srovnal na 2:2.

Svěřenci trenéra Paličky se snažili stav utkání otočit, ale ze závěrečného tlaku netrefil v dobré pozici bránu Rýdel a další příležitosti byly taktéž nevyužity. Utkání tak nakonec skončilo remízou 2:2.

FC Odra Petřkovice - 1.HFK Olomouc 2:2 (2:0)

Branky: 9. Levčík (pen.), 28. Baranek – 59. Šteigl, 87. Krejčí. Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Duda. Delegát: --. ŽK: 72. Staněk (PEK) – 71. Řehák (HFK), 90. Pyclík (HFK). Diváci: 267.

FC Odra Petřkovice: Buček – Hrdlička, Levčík (C) (90+1. Urbančík), Baranek, Ptáček, Halaška, Neumann, Drozd, Václavík (77. Polášek), Staněk, Špavelko. Náhradníci: Chvěja – Polášek, Urbančík.. Realizační tým - trenér: --, asistent: --, vedoucí mužstva: --, masér: --, kustod: --, lékař: --.

1.HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Buček, Horka, Pyclík, Šteigl (75. Weinlich), Kováč (81. Krejčí), Rýdel (C), Žák (46. Langer), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Marek, Weinlich, Krejčí, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: v posledním mistrovském utkání přivítáme na domácí hřiště tým 1.FC Slovácko “B”. Utkání se hraje v sobotu 10.6.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Holici. Před utkáním bude probíhat na holickém stadionu Dětský den s turnajem přípravek a doprovodným programe pro děti. Tak neváhejte a přijdťe se svými dětmi si užít pohodový den plný zábavy.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.09.2017

Auto není trezor
V úterý 19.9.2017 hodinu po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení o poškozeném vozidle na ulici U Botanické zahrady. Hlídka na místě zjistila, že se zde nachází zaparkované vozidlo značky Dodge, které má rozbitou skleněnou výplň u pravých zadních dveří. Přes operační středisko se následně podařilo kontaktovat majitele vozidla. Ten následně strážníkům uvedl, že došlo k odcizení tašky, ve které se nacházelo sportovní vybavení. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala.

19.09.2017

Mladík odcizil reklamní tabuli
Dnes po půl druhé ráno spatřil pracovník Městského kamerového dohlížecího systému na kamerách mladíka, který na ulici 1. máje nese reklamní tabuli. Ta byla původně umístěna na mobilním oplocení zde probíhající stavby. Vyslané hlídce se na místě podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého mladíka z Prahy, který pod paží nesl tabuli o rozměrech 50 x 50 cm.

18.09.2017

Spory o túje vyřešila
V neděli 17.9.2017 po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení na ulici Přichystalova, podle kterého mělo docházet mezi sousedy ke sporu ohledně tújí. Hlídka se na místě od oznamovatelky dozvěděla, že soused přes plot zkrátil o šedesát centimetrů deset vzrostlých tújí. Muž, který měl túje ořezat, k celé věci sdělil, že stromky stínily na pozemek a sousedka je nebyla schopna ani přes upozornění upravit.

13.09.2017

Muž si ustlal na toaletách
Ve středu 13.9.2017 kolem půl sedmé ráno, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o muži, který spí na WC pro hosty v hotelu na ulici 1. máje. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Opavy, který byl lehce pod vlivem alkoholu, probudili a ten následně místo opustil.

13.09.2017

S upravenou taškou kradl v obchodech
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v prodejně s oblečením v nákupním centru na ulici Polská, přijalo včera po čtvrté hodině odpolední operační středisko. Pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že zadržel muže, který prošel se zbožím přes pokladny bez zaplacení a při jeho odchodu z prodejny se spustil alarm bezpečnostního rámu. Při řešení celého incidentu bylo zjištěno, že muž si nákupní tašku z vnitřní části vypolstroval tak, aby nedošlo ke spuštění alarmu. V tomto případě mu trik nevyšel a v tašce se našly dvě mikiny v hodnotě necelých jeden tisíc korun. Dále byly v tašce ukryty dvoje tepláky v hodnotě přes 1 500,- Kč, které měl muž odcizit v jiném obchodě.