> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK na Odře Petřkovicích

vloženo: 05.06.2017           komentářů: 0

V Petřkovicích byl vidět rozdílný výkon dvou poločasů

Sobota 3.6.2017, 17:00 hod. - 28. kolo MSFL, stadion Holice

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté zavítali na domácí půdu týmu FC Odra Petřkovice.

Toto utkání bylo o dvou zcela rozličných poločasech. V tom prvním se brankově prosadili domácí a to už v 9. minutě, kdy nešťastně fauloval Řehák a byla nařízena penalta. Brankář Mucha vystihl směr Levčíkovi, ale razance při kopu udělala své a míč skončil v síti - 1:0.

A bohužel v 28. minutě bylo ještě hůř. Domácí zahrávali rohový kop. Na nadýchaný centr si nejlépe naskočil Baranek, který trefil pravou horní část branky a nedal Muchovi šanci na reakci - 2:0.

Před koncem prvního poločasu měl stoprocentní šanci Pyclík, kterému předložil míč před bránu Žák, ale ten jej poslal vedle. To byla velká škoda.

Po změně stran došlo ke zlepšení hry holického týmu. V 59. minutě napřáhl Šteigl a krásnou střelou do šibenice nedal brankáři Bučkovi šanci 2:1.

Jak se blížil konec utkání, tak se holičtí více a více tlačili před bránu domácích. Několik šancí zahodili, až v 87. minutě se dostal k míči Krejčí a střelou k tyči srovnal na 2:2.

Svěřenci trenéra Paličky se snažili stav utkání otočit, ale ze závěrečného tlaku netrefil v dobré pozici bránu Rýdel a další příležitosti byly taktéž nevyužity. Utkání tak nakonec skončilo remízou 2:2.

FC Odra Petřkovice - 1.HFK Olomouc 2:2 (2:0)

Branky: 9. Levčík (pen.), 28. Baranek – 59. Šteigl, 87. Krejčí. Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Duda. Delegát: --. ŽK: 72. Staněk (PEK) – 71. Řehák (HFK), 90. Pyclík (HFK). Diváci: 267.

FC Odra Petřkovice: Buček – Hrdlička, Levčík (C) (90+1. Urbančík), Baranek, Ptáček, Halaška, Neumann, Drozd, Václavík (77. Polášek), Staněk, Špavelko. Náhradníci: Chvěja – Polášek, Urbančík.. Realizační tým - trenér: --, asistent: --, vedoucí mužstva: --, masér: --, kustod: --, lékař: --.

1.HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Buček, Horka, Pyclík, Šteigl (75. Weinlich), Kováč (81. Krejčí), Rýdel (C), Žák (46. Langer), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Marek, Weinlich, Krejčí, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: v posledním mistrovském utkání přivítáme na domácí hřiště tým 1.FC Slovácko “B”. Utkání se hraje v sobotu 10.6.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Holici. Před utkáním bude probíhat na holickém stadionu Dětský den s turnajem přípravek a doprovodným programe pro děti. Tak neváhejte a přijdťe se svými dětmi si užít pohodový den plný zábavy.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.