> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HOLICE V POSLEDNÍM UTKÁNÍ

vloženo: 11.06.2017           komentářů: 0

Sobota 10.6.2017, 17:00 hod. - 29. kolo MSFL, stadion Holice

V dalším, a to posledním mistrovském utkání holičtí fotbalisté přivítali na domácí půdě tým 1.FC Slovácko “B”.

Hosté po skončení sezóny “A” týmu neposlali žádnou posilu a tak hráli v hodně omlazeném složení. Mladíci se snažili kombinovat, technicky jsou na to vybaveni velice dobře, ale v dnešním utkání převážila zlušenost domácího kádru, který se v prvním poločase prosadil hned třikrát.

V 33. minutě technicky prošel do vápna Žák a střelou na zadní tyč otevřel skóre 1:0.

O deset minut později na něj navázal Pyclík, který proměnil v dnešením utkání až několikátou avšak důležitou šanci - 2:0.

Holičtí v této fázi měli utkání pod svou kontrolou, ale mladíci ze Slovácka se nevzdávali. Několikrát ji chybělo štěstí a více klidu v zakončení.

To jim ukázal minutu před koncem prvního poločasu znovu Žák, když krásnou střelou rzvnil síť za zády brankáře Trmala 3:0.

Po změněn stran se obraz hry moc nezměnil, jen brankově byl poločas chudší. Padla pouze jediná branka a to v 89. minutě, kterou si připsal na své konto Jakub Marek a uzavřel tak konečný stav utkání na 4:0.

1.HFK Olomouc - 1.FC Slovácko “B” 4:0 (3:0)

Branky: 33., 44. Žák, 38. Pyclík, 89. Marek. Rozhodčí: Kubica Martin - Lakomý Lukáš, Běhal Radek. Delegát: Chytil Ivo. ŽK:. Diváci: ….

1.HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Nekuda (76. Wolf), Buček, Horka, Pyclík, Kováč (76. Krejčí), Rýdel, Žák (85. Marek), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Marek, Wolf, Weinlich, Krejčí, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

1.FC Slovácko “B”: Trmal – Flasar, Škubník, Kucera, Vinkler, Čajka, Křivánek, Hani, Pospíšil, Krejčík, Pěnička (57. Kudrjavcev). Náhradníci: Semanko - Kudriavtcev, Chytil, Miklík. Realizační tým - trenér: Němčický Pavel, asistent: Kohoutek Rostislav, vedoucí mužstva: Horák Josef, masér: Koželuha Jiří, kustod: --, lékař: —.


autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.09.2017

Auto není trezor
V úterý 19.9.2017 hodinu po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení o poškozeném vozidle na ulici U Botanické zahrady. Hlídka na místě zjistila, že se zde nachází zaparkované vozidlo značky Dodge, které má rozbitou skleněnou výplň u pravých zadních dveří. Přes operační středisko se následně podařilo kontaktovat majitele vozidla. Ten následně strážníkům uvedl, že došlo k odcizení tašky, ve které se nacházelo sportovní vybavení. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala.

19.09.2017

Mladík odcizil reklamní tabuli
Dnes po půl druhé ráno spatřil pracovník Městského kamerového dohlížecího systému na kamerách mladíka, který na ulici 1. máje nese reklamní tabuli. Ta byla původně umístěna na mobilním oplocení zde probíhající stavby. Vyslané hlídce se na místě podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého mladíka z Prahy, který pod paží nesl tabuli o rozměrech 50 x 50 cm.

18.09.2017

Spory o túje vyřešila
V neděli 17.9.2017 po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení na ulici Přichystalova, podle kterého mělo docházet mezi sousedy ke sporu ohledně tújí. Hlídka se na místě od oznamovatelky dozvěděla, že soused přes plot zkrátil o šedesát centimetrů deset vzrostlých tújí. Muž, který měl túje ořezat, k celé věci sdělil, že stromky stínily na pozemek a sousedka je nebyla schopna ani přes upozornění upravit.

13.09.2017

Muž si ustlal na toaletách
Ve středu 13.9.2017 kolem půl sedmé ráno, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o muži, který spí na WC pro hosty v hotelu na ulici 1. máje. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Opavy, který byl lehce pod vlivem alkoholu, probudili a ten následně místo opustil.

13.09.2017

S upravenou taškou kradl v obchodech
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v prodejně s oblečením v nákupním centru na ulici Polská, přijalo včera po čtvrté hodině odpolední operační středisko. Pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že zadržel muže, který prošel se zbožím přes pokladny bez zaplacení a při jeho odchodu z prodejny se spustil alarm bezpečnostního rámu. Při řešení celého incidentu bylo zjištěno, že muž si nákupní tašku z vnitřní části vypolstroval tak, aby nedošlo ke spuštění alarmu. V tomto případě mu trik nevyšel a v tašce se našly dvě mikiny v hodnotě necelých jeden tisíc korun. Dále byly v tašce ukryty dvoje tepláky v hodnotě přes 1 500,- Kč, které měl muž odcizit v jiném obchodě.