> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HOLICE V POSLEDNÍM UTKÁNÍ

vloženo: 11.06.2017           komentářů: 0

Sobota 10.6.2017, 17:00 hod. - 29. kolo MSFL, stadion Holice

V dalším, a to posledním mistrovském utkání holičtí fotbalisté přivítali na domácí půdě tým 1.FC Slovácko “B”.

Hosté po skončení sezóny “A” týmu neposlali žádnou posilu a tak hráli v hodně omlazeném složení. Mladíci se snažili kombinovat, technicky jsou na to vybaveni velice dobře, ale v dnešním utkání převážila zlušenost domácího kádru, který se v prvním poločase prosadil hned třikrát.

V 33. minutě technicky prošel do vápna Žák a střelou na zadní tyč otevřel skóre 1:0.

O deset minut později na něj navázal Pyclík, který proměnil v dnešením utkání až několikátou avšak důležitou šanci - 2:0.

Holičtí v této fázi měli utkání pod svou kontrolou, ale mladíci ze Slovácka se nevzdávali. Několikrát ji chybělo štěstí a více klidu v zakončení.

To jim ukázal minutu před koncem prvního poločasu znovu Žák, když krásnou střelou rzvnil síť za zády brankáře Trmala 3:0.

Po změněn stran se obraz hry moc nezměnil, jen brankově byl poločas chudší. Padla pouze jediná branka a to v 89. minutě, kterou si připsal na své konto Jakub Marek a uzavřel tak konečný stav utkání na 4:0.

1.HFK Olomouc - 1.FC Slovácko “B” 4:0 (3:0)

Branky: 33., 44. Žák, 38. Pyclík, 89. Marek. Rozhodčí: Kubica Martin - Lakomý Lukáš, Běhal Radek. Delegát: Chytil Ivo. ŽK:. Diváci: ….

1.HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Nekuda (76. Wolf), Buček, Horka, Pyclík, Kováč (76. Krejčí), Rýdel, Žák (85. Marek), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Marek, Wolf, Weinlich, Krejčí, Langer. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

1.FC Slovácko “B”: Trmal – Flasar, Škubník, Kucera, Vinkler, Čajka, Křivánek, Hani, Pospíšil, Krejčík, Pěnička (57. Kudrjavcev). Náhradníci: Semanko - Kudriavtcev, Chytil, Miklík. Realizační tým - trenér: Němčický Pavel, asistent: Kohoutek Rostislav, vedoucí mužstva: Horák Josef, masér: Koželuha Jiří, kustod: --, lékař: —.


autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.