> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holičtí fotbalisté mají

vloženo: 03.02.2019           komentářů: 0


Holičtí fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání

PU 2, neděle 3.2.2019, 11:00 hod., hřiště UMT Holice

Svěřenci trenéra Jaromíra Lukáška mají za sebou druhé utkání zimní přírpavy. V něm nastoupili na umělé trávě v Holici proti třetiligovému týmu MFK Vyškov.

Do utkání vstoupili lépe holičtí, když využil míče za obranu Malenda a s jistotou překonal brankáře Vyškova parádní technickou střelou k tyči.

Hosté do poločasu využili svou herní převahu a minutu před koncem srovnali na 1:1.

Po změně stran byli i nadále zkušenější hosté lepším týmem a utkání otočili ve svůj prospěch na konečných 1:2.

Hodnocení trenéra HFK: "Dnes jsme změřili síly s týmem MSFL a musím říct, že to byla dobrá prověrka. Vyškov hrál rychlý fotbal a bylo vidět, že to dělalo našim klukům starosti. My jsme bohužel nebyli kompletni a to se na hře hodně projevilo. Do obranné fáze to bylo celkem slušné, kde jsem byl spokojen, ale do útočné, to bylo už horší. Z ojedinělé akce jsme sice po gólu Malendy vedli 1:0, ale Vyškov byl pořád aktivnější a zaslouženě minutu před poločasem vyrovnal. Do druhého poločasu Vyškov prostřídal a přidal na intenzitě a my jsme s tím měli už větší starosti. Několikrát nás podržel brankář Večeř, ale soupeř nakonec dal vítězný gól na 1:2 a utkání tak i skončilo. Pro naše hráče to byl dobrý test a zápas nám ukázal nedostatky, na kterých musíme zapracovat. Musí se hlavně uzdravit zranění hráči a pak můžeme být konkurenceschopní".

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 1:2 (1:1)

Branka HFK: 25. Malenda

Sestava: Neoral (46. Večeř) - Vlk, Krejčí, Drmola, Kročil, Němec (Hladký), Juráš, Svoboda, Horka, Bůček, Malenda (46. Valouch)

Další utkání je naplánované na sobotu 9.2.2019 od 11:30 hod. proti týmu z krajského přeboru FK Medlov. Utkání se odehraje na UMT v Holici.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.