> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Elévky v Ostravě stříbrné

vloženo: 05.02.2019           komentářů: 0

Naše děvčata se postupně utkala s Ostravou, Vítkovicemi, Životicemi a Přerovem. S hořkostí porážky elévky odcházely pouze jednou, což v konečném závěru znamenalo krásné druhé místo.

První utkání děvčata poměřila síly s nejsuverénnějším týmem této kategorie Ostravou. I když výsledek 10:3 pro Ostravu může vypadat jako jednoznačná převaha ostravských děvčat, nebylo tomu tak po celý zápas. V tomto zápase musím děvčata pochválit za bojovnost, kterou na hřišti předvedly. Hráčkám Ostravy nedaly nic zadarmo a vytvořily si spoustu gólových šancích, které bohužel skončily na výborně chytající ostravské gólmance. Nasazení, tempo a chuť do hry si naše děvčata přenesla do dalších zápasů a ostatním soupeřům již nedala šanci.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem děvčatům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za podporu a bezpečnou dopravu na turnaj.

Výsledky:

FBS Olomouc Červené x FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:10

FBS Olomouc Červené x FBC “BARBARIENS“ H. Životice 10:0

FBS Olomouc Červené x FBC Přerov Zubřice 14:0

FBS Olomouc Červené x SC TEMPISH Vítkovice 13:4

Sestava: Dušková Barbora, Přibíková Sabina - Koutná Kateřina, Opletalová Tereza, Stýblová Tatiana, Zaoralová Lucie, Kratochvílová Natálie, Krčková Lucie, Štraitová Viktorie


autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.