> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Loutka jako nástroj výchovy

vloženo: 31.05.2019           komentářů: 0

Loutka jako nástroj výchovy a vzdělávání
Loutka pomáhá při výuce
Loutka motivuje k činnosti
Loutka udrží pozornost žáků

Seminář je akreditován MŠMT a pedagogové získají po absolvování osvědčení.

Lektoři:
MgA. Hana Volkmerová Ph.D. (divadelní pedagožka, dramaturgyně, loutkářka, externí pedagožka na OU v Ostravě, SLU v Opavě, JAMU v Brně, DAMU v Praze, zakladatelka spolku THeatr ludem)
Tomáš Volkmer (výtvarník, režisér, loutkář, lektor lekcí terapie loutkou, externí pedagog na JAMU v Brně a DAMU v Praze)

Spolek THeatr ludem nabízí všem pedagogům, speciálním pedagogům, pedagogickým pracovníkům, lektorům lekcí Terapie loutkou a lektorům animačních programů netradiční vzdělávací seminář ke zvýšení odborných znalostí a komunikačních dovedností ve vztahu k dětem.

Kdy: Pá 31. – So 1. 2019
(v pátek od 14:00 do 19:00 hodin a v sobotu od 10:00 do 18:00 hodin s přestávkami na drobné občerstvení a s pauzou na oběd a v neděli 2. 6. možnost individuální konzultace s lektory)

Kde: Divadlo hudby Olomouc

Cena: 1000,- Kč za osobu (v ceně je zahrnuto veškeré materiálové zabezpečení, teoretický textový materiál k semináři, administrativní poplatky, drobné občerstvení po dobu semináře).

Semináře se může zúčastnit maximálně 15 osob, minimálně však 10.

autor: Divadlo hudby Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.