> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

O putovní pohár NFI Metall

vloženo: 05.08.2019           komentářů: 0

SDH Měrotín Vás tímto zve na V. ročník soutěže v požárním útoku “O putovní pohár N.F.I. Metall”. Soutěž je zařazena do Olomoucké noční ligy (5.kolo)

Program:
Do 20:50 příjezd družstev
21:00 nástup
21:15 zahájení požárních útoků (po setmění)
Cca 3:00 ukončení závodů a diskotéka!

Kategorie mužů i žen na 2B, pořadí smíšené a běhat se bude dle pravidel ONL. Startovné 200Kč a soutěž je na 1 pokus.
Rezervace odstartuje 11.8.2019 v 19:00!!

Jsou přichystány ceny pro všechny bodované týmy, pro nejlepší 3 budou medaile, poháry a věcné ceny. Nejlepší týmy v obou kategoriích dostanou putovní pohár!

Letos nově budou družstva FINANČNĚ ohodnocena! Muži do 11. místa a ženy do 9. místa. Obě kategorie dostanou za 1. místo 1400Kč! a naopak 11.(9. u žen) 400Kč :)

Čeká na vás velký výběr výborného jídla, skvělá atmosféra nočních závodů a spoustu dalšího. Večer po skončení závodů diskotéka s možností přespání ve stanech (stan vlastní). Po celou dobu závodů nás bude provázet DJ!

Jakékoliv dotazy na čísle 734 834 202. Těšíme se na Vás SDH Měrotín.

autor: SDH Měrotín

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.