> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Hráči SK Sigma Olomouc na hostování

vloženo: 14.08.2019           komentářů: 0

Minulý víkend se nesl ve znamení 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY i druhé slovenské ligy, ve kterých se představili hráči SK Sigma Olomouc na hostování. Na hostování se nachází i Pavel Dvořák, a to v prvoligovém Slovácku.

Obránce Jan Kotouč nastoupil v základní sestavě 1.SK Prostějov proti Pardubicím a odehrál celých devadesát minut zápasu. Barvy soupeře hájil útočník Pavel Zifčák, který střídal v 90. minutě. Obránce Jiří Sláma se do sestavy nedostal. Prostějov se nakonec s Pardubicemi rozešel smírně 0:0.

V dresu Vítkovic vyběhl v minulém kole na hřiště obránce Michal Surzyn, který odehrál celé utkání. V základní jedenáctce Vítkovic se objevil i záložník Jakub Matoušek. Ten byl střídán v 67. minutě. Další kmenový hráč Sigmy Lukáš Buchvaldek do utkání nezasáhl. Vítkovice na hřišti Viktorie Žižkov po prohře 0:2 odjížděly domů bez bodu.

Druholigové Podbrezové pomohl k výhře 4:0 nad Liptovským Mikulášem Juraj Chvátal, který byl oporou svého týmu po celé utkání.

V nejvyšší české lize dokázalo 1.FC Slovácko porazit Plzeň na jejím hřišti 2:0. Pavel Dvořák však v utkání chyběl.

autor: SK Sigma Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.