> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kvalita soupeře předčila bojovnost

vloženo: 15.08.2019           komentářů: 0

Kvalita soupeře předčila bojovnost domácích

V 1. kole MOL Cupu narazili domácí hráči na druholigového soupeře a rozdíl ve vykonnosti byl i přes bojovnost domácích znát.

Hosté udeřili hned z první akce, kdy po rohu uklidil míč na přední tyč nikým nekrytý kapitán hostů Eismann.

Ve 35. minutě již celý stadión se málem radoval z branky, když přímý kop vrátil Krejčí na úroveň pokutového kopu a Vyskočil Martin trefil z voleje břevno branky. Následně odražený míč z vápna trefil Vyskočil Michal mimo tři tyče.


V 39. minutě zakončil akci Bartolomeu na přední tyč, ale pozorný domácí brankář Kubica míč na dvakrát dokázal zkrotit.

Ve 40. minutě navýšili hosté vedení, když Bartolomeu z přímého kopu vymetl šibenici branky.

V 53. minutě i hosté nastřelili břevno z přímého kopu. V 57. minutě utekl po křídle aktivní Bartolomeu a hlavou se prosadil Fousek.

V 90. miutě se opět málem dočkali domácí. Střídající Kotůlek zakončil střelou na branku, ale hostující brankář Halouska vytáhl fantastický zákrok a vyrazil míč nad branku.

Trenér domácích: Ukázala se kvalita soupeře, který hraje o dvě třídy výše, která nám ještě chybí. Hráči však předvedli bojovnost. Stále máme na čem pracovat a navíc srovnání s takovým kvalitním soupeřem je lepší, než tréninkový proces. Nyní nás v neděli čeká derby s Novými Sady, na které se musíme připravit.

1. HFK Olomouc - FC Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)

Branky: 2. Eismann, 40. Bartolomeu, 77. Fousek

Rozhodčí: Cieslar - Batík, Dohnálek

ŽK: Spurný (domácí)

Diváku: 478

1. HFK Olomouc: Kubica - Vyskočil Michal, Krejčí, Pezzotti, Buček - Spurný (74. Kotůlek), Rajnoha, Laštůvka (46. Smítel), Mazouch, Bernatík (60. Stoklasa) - Vyskočil Martin

FC ZBROJOVKA BRNO: Halouska - Soukup, Šural, Kryštůfek, Eismann - Bartolomeu (68. Štěpanovský), Sedlák, Růsek (74. Pachlopník), Krška, Fousek - Přichystal (60. Vintr)

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.