> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Čím je pro vás Letňák

vloženo: 19.08.2019           komentářů: 0

Stojíme o Vaši pomoc, názory a náměty, proto Vás srdečně zveme k prožití netradičního večera v amfiteátru Letního kina.

Navštivte Letní kino a staňte se na jeden večer součástí jeho tvůrčího týmu!

Dne 21. srpna 2019 od 18 do 21 hodin.

Zajímá nás, co si myslíte o areálu Letního kina/Baru Klid v ruchu. Pomozte nám zjistit, co Vám vyhovuje a co ne, abychom pro Vás byli ještě atraktivnější!

PRO KOHO?
- zúčastnit se může kdokoliv, kdo chce strávit večer v amfiteátru Letního kina a nakouknout do zákulisí jeho fungování, má chuť si jej nejen prohlédnout, ale také podělit se o své dojmy s jeho pracovníky - jediné, co potřebujeme je, abyste vydrželi do konce ????

CO VÁS ČEKÁ?

18:00 sraz na pódiu amfiteátru letního kina
18:00–18:30 seznámení, úvod
18:30–19:00 prohlídka areálu („práce v terénu“)
19:00–20:30 vyhodnocení prohlídky, sdílení názorů a námětů
20:30–21:00 ukončení setkání

CO ZA TO?
- nahlédnutí do zákulisí
- setkání s pracovníky, kteří se na fungování areálu podílejí
- naslouchání Vašim nápadům a námětům
- drobné občerstvení

Pomůže nám, když budeme dopředu vědět, že přijdete. Svůj zájem o účast proto, prosím, nahlaste Romaně Malíkovéna na telefonním čísle 728 986 560 nebo emailem na romana.malikova23@gmail.com do středy 17.hod.

autor: www.letnikinoolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.