> > >   soukromá inzerce zdarma - Olomouc - služby

službyKlikněte pro zvětšení...
vloženo: 02.11.2016
Darujte...zdraví!
Zdraví se nedá darovat ale přece jen můžete darovat něco, co zdraví upevní, vylepší, podpoří. --- Mladý zelený ječmen – šťáva z listů --- Jedinečná, koncentrovaná, organická sušená šťáva z listů mladého ječmene, vyrobená patentovanou technologií. Šťáva je lisovaná a sušená při teplotě 3º C, v ochranné atmosféře CO2, bez přístupu kyslíku. To zabezpečuje, že při zpracování je zachovaná maximální výživná hodnota. Jako jediná na trhu má garantovaný obsah bioaktivních enzymů. Šťáva z mladých výhonků ječmene je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů fytonutrientů a je zařazená mezi tzv. superpotraviny. Obsahuje významné množství ve vodě rozpustných vitamínů, vitamin E, vitamin K, beta karoten a lutein. Nekupujte sušené seno ale tuto Jedinečnou, koncentrovanou, organickou sušenou šťávu z listů mladého ječmene. 2x denně 1 čajovou lžičku (3 g) rozmíchat ve 100ml vody, nebo přidat do oblíbeného nápoje, jogurtu apod. www.maxmilian.info
telefon: 731512490
email: lida608038920@gmail.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Levné ubytování České Budějovice pension
Levné ubytování České Budějovice pension. Pension Levné ubytování České Budějovice se nachází nedaleko firmy Robert Bosch a Budějovický Budvar, v klidné části Českých Budějovic. Ubytování České Budějovice levně je vhodný pension pro služební cesty i rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích. Pension České Budějovice levně disponuje prostornými a kvalitně vybavenými pokoji s vlastním WC, koupelnou, minibarem a kvalitním Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování české Budějovice pension je vybaven LCD televizí s plochou obrazovkou, rádiem a satelitním příjmem. Pension České Budějovice ubytování má skvělou více než dvacetiletou tradici, je stále velice oblíben a patří mezi často navštěvované hotely a pensiony ve městě České Budějovice. Parkování je možné před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti v objektu Levné ubytování České Budějovice pension. Jako některé pensiony ve městě České Budějovice a v okolí jsou vybyveny restauraci, i pension Levné ubytování České Budějovice připravuje ve vlastní restauraci chutné snídaně. Večeři si ubytovaní hosté mohou vybrat z bohaté nabídky jídelního lístku.
telefon: 387314949
email: info@ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Ubytování České Budějovice levné a kvalitní
Ubytování České Budějovice levné a kvalitní. Ubytování České Budějovice levně Vám poslouží jako penzion vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion České Budějovice ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování České Budějovice penzion Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních automobilů na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Levné ubytování České Budějovice je nekuřácký penzion. Pokoje jsou plně a kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Ubytování České Budějovice a okolí je vhodné nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Jižních Čechách. Levné ubytování České Budějovice a okolí lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace penzionu, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Největší zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony České Budějovice bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstavište dorazite z penzionu během cca pěti minut jízdy automobilem. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích, v těchto termínech, penziony České Budějovice doporučují, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.
telefon: 721589838
email: info@ceske-budejovice-ubytovani.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Hotel Minor České Budějovice ubytování
Hotel Minor České Budějovice ubytování. Hotel Minor České Budějovice ubytování se řadí mezi levné hotely a penziony. Ubytování České Budějovice levně, hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar. Ubytování České Budějovice hotel Minor akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotel Minor levné ubytování České Budějovice a okolí Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotel Minor je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část a nabídne Vám výborné snídaně a večeře. Hotel Minor České Budějovice se postará o Vaše pohodlné ubytování v Českých Budějovicích a ochotný personál Vám nabídne kvalitní profesionální služby. Hotel Minor ubytování České Budějovice a okolí lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.
telefon: 387314949
email: hotel@hotelminor.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice. Rodinný penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra. Ubytování České Budějovice levně je vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice a okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice a okolí Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu penzion České Budějovice ubytování Minor, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané ubytování České Budějovice penziony. Všechny pokoje penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. V některých pokojích Vám ubytování zpříjemní kuchyňka s mikrovlnkou. V celém objektu penzion České Budějovice levně, je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci levné ubytování České Budějovice a okolí v penzionu Minor jsou podávány chutné snídaně, večeři si hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku, a proto ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony České Budějovice.
telefon: 387314949
email: info@penzionminor.cz
vloženo: 05.10.2016
Příjemné a levné ubytování na Rusavě
Nabízíme příjemné a zároveň levné ubytování na Rusavě, v srci Hostýnských vrchů. Hostýnské vrchy jsou nádherné místo, naše chata je obklopena lesy a zároveň nabízí možnost sportovního vyžití. Víc informací najdete na www.chatasport.eu.
telefon: 777 739 224
email: genova@genova-servis.cz
vloženo: 22.09.2016
Odpovědný zástupce - stavebnictví
Nabízím stavební firmě výkon Odpovědného zástupce (autorizace PS).
telefon: +420733214871
email: kafol@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 12.09.2016
stavební práce
Provedu různé stavební práce,rozvody elektřiny,vody,odpadů,SDK,pokládku podlah,malování,pokládku kamenného koberce.
telefon: 737983854
email: UdrzbarPrerov@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 08.09.2016
TANEČNICE - STRIPTÉRKA v klubu HELL na Stodolní
Zavedený striptýzový klub v Ostravě přijme do svého týmu tanečnici-striptérku. Jedná se pouze o tanec, žádné sexuální služby neposkytujeme! Možnost pracovat 7 dní v týdnu nebo také výběr pracovní doby. Požadujeme: Spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, praxe není vyžadována Nabízíme: Práci v mladém kolektivu, velmi vysoké výdělky + odměny + benefity, finanční nezávislost, možnost ubytování v nově zrekonstruovaném bytě.
telefon: 722222222
email: hell@daytoday.eu
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 05.09.2016
Zdravá výživa, zdravé hubnutí bez JOJO
Ahoj, chcete změnit svůj životní styl? Chcete mít vysněnou postavu? Začít se zdravě stravovat? Pomůžu Vám. Nenabídnu Vám další dietu jako ostatní, místo toho Vám nabídnu produkty, které používají lidé po celém světě pro udržení váhy, snížení váhy a vytvarování postavy, nebo sportovci. Máme více než 20 let zkušeností, a naši klienti hubnou 1-2kg za týden a to ZDRAVĚ !!! Můžete vyzkoušet xxx diet a dalších způsobů, ale nebudete-li mít veškerou potřebnou výživu, hubnutí bude dočasné, nebo se budete muset zbytek života omezovat v tom, co můžete a nemůžete jíst. My si zakládáme na ověřených produktech, které Vám zajistí, že do sebe dostanete vše, co potřebujete a díky tomu se z Vašeho těla začnou dostávat pryč tuky, Vaše postava se začne tvarovat, a díky správné a zdravé výživě bude Vaše tělo správně fungovat a y nebudete nabírat kila zpátky. Pokud Vás to zaujalo, zkuste se sami přesvědčit nezávazně o tom, co nabízím. Ozvěte se a já Vám zašlu bližší informace, vše Vám vysvětlím, a pokud začnete se zdravou výživou, budu v tom s Vámi, budu Vás podporovat a pomáhat Vám. Jako Vás výživový poradce budu zdarma a k tomu Vám i zdarma udělám analýzu stavby těla, aby jste věděli, na čem jste. Je to nezávazné, nebojte se zkusit něco nového. Vyplňte prosím krátký dotazník na www.trenerzdravi.cz/vaskova44 a já Vás na jeho základě kontaktuju, nebo se mi sami ozvěte na email Veronika.vaskova444@gmail.com Těším se na spolupráci !  Další webovky www.hubnizdravenavzdy.cz www.hubnete.cz/vaskova44 www.snidejzdrave.cz/vaskova44 www.vyzivaprosport.cz/vaskova44
telefon: 775677148
email: veronika.vaskova444@gmail.com
vloženo: 29.08.2016
ČISTÁ A ZDRAVÁ PLET JE ZÁKLADEM DOKONALÉHO LÍČENÍ
Chcete mít zdravou pleť?Máte problém s pletí?Trpíte kožními problémy jako je:Akné,pigmentové skvrny,vrásky přesušená pleť nebo naopak mastnější apod:?Zajímáte se o líčení?Chcete najít řešení?Jestli ANO,tak Vám mile ráda věnuji hodinky krásy.Dozvíte se:jaký je váš typ pleti,jak pečovat o svoji pleť každý den ráno a večer,sestavíme program ksždodenní péče o pleť dle vašich potřeb a finančních možností.Je nutno si termínky objednat předem na tel:732433679 nebo na mail:kyselovajana@seznam.cz.
telefon: 732433679
email: kyselovajana@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 16.08.2016
Zdravá výživa a trvalé hubnutí
Ahoj, láká Vás zdravý životní styl, díky jemuž i trvale zhubnete? Ozvěte se. Nabízím poradenskou službu zdravé výživy, bezplatnou analýzu stavby těla a po celou dobu Vašeho zdravého stravování Vám budu k dispozici jako Vás výživový poradce. Vypracuji Vám jídelníček na míru. Nejedná se o žádnou dietu ale osvědčené produkty na přírodní bázi. Naučím Vás správné stravování a jak si udržet tělo zdravé a plné energie. Sami se přesvědčte. Analýza stavby těla, výživový poradce po celou dobu i dotazník pro začátek jsou ZDARMA. Máte li zájem, vyplňte prosím krátký dotazník na www.hubnete.cz/vaskova44 na jehož základě se Vám ozvu, nebo rovnou volejte na +420 775 677 148 Další stránky www.snidejzdrave.cz/vaskova44 www.vyzivasport.cz/vaskova44 Nejedná se o neseriozní a lhavé výrobky ale o skutečně osvědčené programy navrhnuty lékaři. Sami se přesvědčte tím, že se ozvete a já Vám zašlu bližší informace
telefon: +420 775 677 14
email: veronika.vaskova444@gmail.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 16.08.2016
Přijímat rychlé úvěr
Chcete-li mít úvěr dostat se z jejich nelehké životní situace, kterou chcete zaplatit své účty nebo jiné dluhy. Peníze jsou potřebné pro projekt, nebo koupit dům, nebo koupit auto. Prosím kontaktujte mne, a získat velmi rychlý úvěr: E-mail: denisehofer9@gmail.com
email: denisehofer9@gmail.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 03.08.2016
Zdravá výživa a udržení postavy
Ahoj, Láká Vás zdravý životní styl, díky jemuž i trvale zhubnete? Ozvěte se. Nabízím poradenskou službu zdravé výživy, bezplatnou analýzu stavby těla a po celou dobu Vašeho zdravého stravování Vám budu k dispozici jako Vás výživový poradce. Vypracuji Vám jídelníček na míru. Nejedná se o žádnou dietu ale osvědčené produkty na přírodní bázi. Naučím Vás správné stravování a jak si udržet tělo zdravé a plné energie. Sami se přesvědčte. Analýza stavby těla, výživový poradce po celou dobu i dotazník pro začátek jsou ZDARMA. Máte li zájem, vyplňte prosím krátký dotazník na www.hubnete.cz/vaskova44 na jehož základě se Vám ozvu, nebo rovnou volejte na +420 775 677 148 Další stránky www.snidejzdrave.cz/vaskova44 www.vyzivasport.cz/vaskova44 Nejedná se o neseriozní a lhavé výrobky ale o skutečně osvědčené programy navrhnuty lékaři. Sami se přesvědčte tím, že se ozvete a já Vám zašlu bližší informace
telefon: +420 775 677 14
email: veronika.vaskova444@gmail.com
vloženo: 25.07.2016
Masáže v Prostějově ihned
Volné termíny masérských služeb . Potřebujete si odpočinout, zbavit se bolestí zad, šíje, rukou nebo nohou? Objednejte se 1 den předem na zdravotní klasickou masáž nebo ruční lymfodrenáž nohou (zeštíhluje, mírní otoky, léči celulitidu, navodí pocit lehčího kroku). Více informací na: http://masazejanahladka-cz.webnode.cz/ Pondělí až čtvrtek: 8-18 hodin, pátek: 8-13 hod. Objednat se můžete i na uvedeném e-mailu. Na Vaši návštěvu se těší vaše budoucí masérka. Adresa provozovny: Žeranovská 34, Prostějov - u rybníka, parkování aut možné. telefon: 608200604
telefon: 608200604
email: alternativajana@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 09.07.2016
Dr. Nona - Léčivá síla Mrtvého moře
Používejte pravidelně výrobky a kosmetiku Dr.Nona s archebakteri a poznáte, jak se váš organismus uzdravuje. Nemluvíme o všeléku a dokonce ani o léčení. Prostě je to něco, co je pro nás všechny ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ. Archeabakterie má vysoce stimulační a regenerační účinky na náš vlastní imunitní systém. Z dlouhodobého hlediska dokáže opravit poškozenou DNA. Více v eshopu Nayrouse Cosmetic. http://www.belea-fmcosmetic.cz/
telefon: +420733428600
email: bohlerova@email.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 28.06.2016
Otoky a bolesti nohou
Zbavte se pocitu těžkých nohou, otoků, ulevte bolesti při chůzi a křečových žil. Zažijte pocit blaha díky masti z kaštanu koňského k dostání na www.zdravi-kromeriz.cz Mazadlo - hydrogel s hřejivým a tlumivým účinkem obsahuje přírodní výtažky jírovce, papriky, levandule, rozmarýnu, které příznivě působí při otocích končetin a zlepšují cirkulaci krve v cévách. Také působí uklidňujícím, uvolňují křeče a tlumí bolest. Gel se lehce roztírá a nedráždí pokožku. Koňský kaštan - má protizánětlivý účinek, ovlivňuje pružnost a pevnost cév. Paprika roční - obsahuje vitaminy A, B2, C, E. Zlepšuje cirkulaci krve. Levandulový olej - uklidňuje, uvolňuje křeče a tlumí bolest. Rozmarýnový olej - působí prokrvující a urychluje látkovou přeměnu a obnovu postižené tkáně. Váha přípravku je 450g, Cena 250 Kč
telefon: 731512490
email: ludmila.lukeszova@seznam.cz
vloženo: 11.05.2016
Možnost ubytování
V menší chalupě v katastru Litomyšle pro 2-3 osoby, červen, srpen, září, základní vybavení, zahrada oploceno, menší kačák pro děti, ohniště, polosamota u lesa, koupaliště 300 metrů, obchod potravin rovněž, parkování v blízkosti objektu, restaurace 1 km, jízdárna koní. Týden 3000 Kč
telefon: 605455262
email: cora184@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 30.04.2016
KOREKTURY TEXTŮ
Nabízím korektury textů (knih, časopisů, katalogů, prospektů, manuálů, bakalářských a diplomových prací aj.) zaměřené na textové úpravy gramatické a stylistické.
telefon: +420 702 926 47
email: studio.perspektiva@email.cz
vloženo: 09.04.2016
Odpovědný zástupce - stavebnictví
Nabízím stavební firmě výkon Odpovědného zástupce - pro založení firmy, provádění staveb. Autorizace ČKAIT v oboru Pozemní stavby.
telefon: +420,733214871
email: kafol@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.04.2016
Svatební a společenské šaty za hubičku
Nabízíme společenské šaty, svatební šaty a šaty pro boubelky za lidové ceny :-) http://http://www.spolecenskesaty.com/Spolecenske-saty-vel-XXL-XXXXL-48-60.html
telefon: 777 889 296
email: kontakt@spolecenskesaty.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.04.2016
Prodám dámské hodinky Michael Kors
Prodám luxusní dámské hodinky Michael Kors https://www.brasty.cz/damske-hodinky-michael-kors-mk3131 Jsou jako nové, málo nošené. Dostala jsem je jako dárek. Cena dohodou.
email: janavonava@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.04.2016
Měsíček a oblíbené krémy
Vaše oblíbené krémy - měsíčkový, kostival, kaštan, reumazadlo, na udeřeniny, protipotivé a aloe i mladý ječmen, dříve prodávané na nové poliklinice jsou nyní k dostání i na www.zdravi-kromeriz.cz Pleťový krém s obsahem Aloe vera a vzácných minerálů z Mrtvého moře pomáhá ... MASÁŽNÍ GEL s Kaštanem, Levandulovým a Rozmarýnovým olejem ... Éterické oleje a kostival se výborně vstřebávají do pokožky, kde stimulují oběh krve a tlumí zánětlivé procesy. ... REGENERAČNÍ mazadlo s Měsíčkem a vitaminem E - Krém - gel - používejte na ošetření poškozené, vysušené a namáhané pokožky..
email: ludmila.lukeszova@seznam.cz
vloženo: 15.02.2016
Překlady z/do angličtiny - kvalitně, levně
Nabízím překlady textů/nahrávek/mluveného slova z češtiny do angličtiny a naopak. Odborné či neodborné, nic není problém. Mluvím denně anglicky! V ceně zahrnuta kontrola rodilého mluvčí z Anglie. Cena OD 120Kč/NS. Kvalita, rychlost, spolehlivost zaručena. Nebo si nechte Váš text v angličtině zkontrolovat od rodilého mluvčí – cena od 70Kč/NS. Práce na ŽL. Texty posílejte na nika.scott@seznam.cz Děkuji
telefon: 728943695
email: nika.scott@seznam.cz
vloženo: 29.01.2016
Snídej-sportuj-hubni
Stále se ocitáte v bludném kruhu? Zkoušíte různé diety od našich babiček, od populárních hereček a jinde? Objednáváte si jídlo v krabičkách? A stále nevidíte žádný efekt? Vraťme se spolu k tomu základnímu, jezte chutně, zdravě a pravidelně. Poradím Vám, jak na to. Budete nadšeni a plni energie. Já sám jsem to dokázal a tak to dokážete taky. www.idealnipostava.eu
telefon: 604674252
<< novější inzeráty     starší inzeráty >>


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.09.2017

Auto není trezor
V úterý 19.9.2017 hodinu po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení o poškozeném vozidle na ulici U Botanické zahrady. Hlídka na místě zjistila, že se zde nachází zaparkované vozidlo značky Dodge, které má rozbitou skleněnou výplň u pravých zadních dveří. Přes operační středisko se následně podařilo kontaktovat majitele vozidla. Ten následně strážníkům uvedl, že došlo k odcizení tašky, ve které se nacházelo sportovní vybavení. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala.

19.09.2017

Mladík odcizil reklamní tabuli
Dnes po půl druhé ráno spatřil pracovník Městského kamerového dohlížecího systému na kamerách mladíka, který na ulici 1. máje nese reklamní tabuli. Ta byla původně umístěna na mobilním oplocení zde probíhající stavby. Vyslané hlídce se na místě podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého mladíka z Prahy, který pod paží nesl tabuli o rozměrech 50 x 50 cm.

18.09.2017

Spory o túje vyřešila
V neděli 17.9.2017 po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení na ulici Přichystalova, podle kterého mělo docházet mezi sousedy ke sporu ohledně tújí. Hlídka se na místě od oznamovatelky dozvěděla, že soused přes plot zkrátil o šedesát centimetrů deset vzrostlých tújí. Muž, který měl túje ořezat, k celé věci sdělil, že stromky stínily na pozemek a sousedka je nebyla schopna ani přes upozornění upravit.

13.09.2017

Muž si ustlal na toaletách
Ve středu 13.9.2017 kolem půl sedmé ráno, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o muži, který spí na WC pro hosty v hotelu na ulici 1. máje. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Opavy, který byl lehce pod vlivem alkoholu, probudili a ten následně místo opustil.

13.09.2017

S upravenou taškou kradl v obchodech
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v prodejně s oblečením v nákupním centru na ulici Polská, přijalo včera po čtvrté hodině odpolední operační středisko. Pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že zadržel muže, který prošel se zbožím přes pokladny bez zaplacení a při jeho odchodu z prodejny se spustil alarm bezpečnostního rámu. Při řešení celého incidentu bylo zjištěno, že muž si nákupní tašku z vnitřní části vypolstroval tak, aby nedošlo ke spuštění alarmu. V tomto případě mu trik nevyšel a v tašce se našly dvě mikiny v hodnotě necelých jeden tisíc korun. Dále byly v tašce ukryty dvoje tepláky v hodnotě přes 1 500,- Kč, které měl muž odcizit v jiném obchodě.