> > >   soukromá inzerce zdarma - Olomouc - služby

službyKlikněte pro zvětšení...
vloženo: 13.01.2017
Ubytování na chalupě 150m od skiareálu Razula
Velké Karlovice-ubytování na chalupě až pro 11 osob,150m od skiaréalu Razula v klidném prostředí a dostatkem soukromí. Prostředí je vhodné k odpočinku, relaxaci,letním a zimním sportům. K dispozici plně vybavená kuchyň, čtyři ložnice,koupelna, venkovní posezení s krbem a vířivou vanou,el.šipky. Možnost malých domácích zvířátek, parkování u objektu,wifi.V blízkosti bowling,tenis,squash,návštěva wellness a jiné aktivity. Na pobyty jarních prázdnin sleva 15%.Z původních 21000,-kč na 17850,-kč www.becva.cz
telefon: 720656600
email: becva@centrum.cz
Akční nabidka firmy
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 14.11.2016
ARC-H Welding s.r.o.
Opravy a servis svařovacích strojů: V rámci našeho prodejního zastoupení zahraničních společnosti KEMPPI (Finsko), HYPERTHERM (USA), VICTOR - ThermalDynamic (USA), HEATMASTERS (Finsko), KOIKE (Japonsko) pro tyto stroje samozřejmě zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V rámci komplexních služeb dále zajistíme servis i konkurenčních svařovacích a plasmových strojů. Využijte našich služeb! Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 13.11.2016
Projekce zahrady na dálku - dárek k vánocům.
Typ na dárek k vánocům je projekce zahrady na dálku, to znamená, bez nutností osobní návštěvy architekta. Jediným problémem je vyhotovení podkladů a zaslání pomoci internetu. Po zaslání objednávky, zadání a zaplacení zálohy, zašleme Vám podrobné instrukce k potřebným podkladům, které prostřednictvím internetu si odsouhlasujeme. Rovněž návrh před konečným zpracováním požadované projektové dokumentace budeme s Vámi konzultovat a respektovat Vaše připomínky. K tomu můžeme Vám pomoci ke zřízení zhodnocujícího se konta - PRO ZAHRADNÍ TVORBU. Vánoční dárek tak může odstartovat vytváření kompozice zahrady a přípravu pro realizaci po odeznění zimního období. Možností je mnohem více, než by si mohl myslet člověk, věnující se jiným problematikám. Připojený obrázek obsahuje ceník, podle něhož si vypočtete cenu projekce zahrady. Najdete v něm také základní informace. Zaujmout Vás můžou nízké ceny, vzhledem k vlastním vyhotovením podkladů a předvánoční slevě, včetně výhod k založení uvedeného konta.
telefon: 605783045
email: delfin.fin@email.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 02.11.2016
Darujte...zdraví!
Zdraví se nedá darovat ale přece jen můžete darovat něco, co zdraví upevní, vylepší, podpoří. --- Mladý zelený ječmen – šťáva z listů --- Jedinečná, koncentrovaná, organická sušená šťáva z listů mladého ječmene, vyrobená patentovanou technologií. Šťáva je lisovaná a sušená při teplotě 3º C, v ochranné atmosféře CO2, bez přístupu kyslíku. To zabezpečuje, že při zpracování je zachovaná maximální výživná hodnota. Jako jediná na trhu má garantovaný obsah bioaktivních enzymů. Šťáva z mladých výhonků ječmene je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů fytonutrientů a je zařazená mezi tzv. superpotraviny. Obsahuje významné množství ve vodě rozpustných vitamínů, vitamin E, vitamin K, beta karoten a lutein. Nekupujte sušené seno ale tuto Jedinečnou, koncentrovanou, organickou sušenou šťávu z listů mladého ječmene. 2x denně 1 čajovou lžičku (3 g) rozmíchat ve 100ml vody, nebo přidat do oblíbeného nápoje, jogurtu apod. www.maxmilian.info
telefon: 731512490
email: lida608038920@gmail.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Levné ubytování České Budějovice pension
Levné ubytování České Budějovice pension. Pension Levné ubytování České Budějovice se nachází nedaleko firmy Robert Bosch a Budějovický Budvar, v klidné části Českých Budějovic. Ubytování České Budějovice levně je vhodný pension pro služební cesty i rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích. Pension České Budějovice levně disponuje prostornými a kvalitně vybavenými pokoji s vlastním WC, koupelnou, minibarem a kvalitním Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování české Budějovice pension je vybaven LCD televizí s plochou obrazovkou, rádiem a satelitním příjmem. Pension České Budějovice ubytování má skvělou více než dvacetiletou tradici, je stále velice oblíben a patří mezi často navštěvované hotely a pensiony ve městě České Budějovice. Parkování je možné před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti v objektu Levné ubytování České Budějovice pension. Jako některé pensiony ve městě České Budějovice a v okolí jsou vybyveny restauraci, i pension Levné ubytování České Budějovice připravuje ve vlastní restauraci chutné snídaně. Večeři si ubytovaní hosté mohou vybrat z bohaté nabídky jídelního lístku.
telefon: 387314949
email: info@ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Ubytování České Budějovice levné a kvalitní
Ubytování České Budějovice levné a kvalitní. Ubytování České Budějovice levně Vám poslouží jako penzion vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion České Budějovice ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování České Budějovice penzion Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních automobilů na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Levné ubytování České Budějovice je nekuřácký penzion. Pokoje jsou plně a kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Ubytování České Budějovice a okolí je vhodné nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Jižních Čechách. Levné ubytování České Budějovice a okolí lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace penzionu, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Největší zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony České Budějovice bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstavište dorazite z penzionu během cca pěti minut jízdy automobilem. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích, v těchto termínech, penziony České Budějovice doporučují, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.
telefon: 721589838
email: info@ceske-budejovice-ubytovani.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Hotel Minor České Budějovice ubytování
Hotel Minor České Budějovice ubytování. Hotel Minor České Budějovice ubytování se řadí mezi levné hotely a penziony. Ubytování České Budějovice levně, hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar. Ubytování České Budějovice hotel Minor akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotel Minor levné ubytování České Budějovice a okolí Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotel Minor je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část a nabídne Vám výborné snídaně a večeře. Hotel Minor České Budějovice se postará o Vaše pohodlné ubytování v Českých Budějovicích a ochotný personál Vám nabídne kvalitní profesionální služby. Hotel Minor ubytování České Budějovice a okolí lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.
telefon: 387314949
email: hotel@hotelminor.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 22.10.2016
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor ubytování České Budějovice. Rodinný penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra. Ubytování České Budějovice levně je vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice a okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice a okolí Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu penzion České Budějovice ubytování Minor, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané ubytování České Budějovice penziony. Všechny pokoje penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. V některých pokojích Vám ubytování zpříjemní kuchyňka s mikrovlnkou. V celém objektu penzion České Budějovice levně, je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci levné ubytování České Budějovice a okolí v penzionu Minor jsou podávány chutné snídaně, večeři si hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku, a proto ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony České Budějovice.
telefon: 387314949
email: info@penzionminor.cz
vloženo: 05.10.2016
Příjemné a levné ubytování na Rusavě
Nabízíme příjemné a zároveň levné ubytování na Rusavě, v srci Hostýnských vrchů. Hostýnské vrchy jsou nádherné místo, naše chata je obklopena lesy a zároveň nabízí možnost sportovního vyžití. Víc informací najdete na www.chatasport.eu.
telefon: 777 739 224
email: genova@genova-servis.cz
vloženo: 22.09.2016
Odpovědný zástupce - stavebnictví
Nabízím stavební firmě výkon Odpovědného zástupce (autorizace PS).
telefon: +420733214871
email: kafol@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 12.09.2016
stavební práce
Provedu různé stavební práce,rozvody elektřiny,vody,odpadů,SDK,pokládku podlah,malování,pokládku kamenného koberce.
telefon: 737983854
email: UdrzbarPrerov@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 08.09.2016
TANEČNICE - STRIPTÉRKA v klubu HELL na Stodolní
Zavedený striptýzový klub v Ostravě přijme do svého týmu tanečnici-striptérku. Jedná se pouze o tanec, žádné sexuální služby neposkytujeme! Možnost pracovat 7 dní v týdnu nebo také výběr pracovní doby. Požadujeme: Spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, praxe není vyžadována Nabízíme: Práci v mladém kolektivu, velmi vysoké výdělky + odměny + benefity, finanční nezávislost, možnost ubytování v nově zrekonstruovaném bytě.
telefon: 722222222
email: hell@daytoday.eu
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 05.09.2016
Zdravá výživa, zdravé hubnutí bez JOJO
Ahoj, chcete změnit svůj životní styl? Chcete mít vysněnou postavu? Začít se zdravě stravovat? Pomůžu Vám. Nenabídnu Vám další dietu jako ostatní, místo toho Vám nabídnu produkty, které používají lidé po celém světě pro udržení váhy, snížení váhy a vytvarování postavy, nebo sportovci. Máme více než 20 let zkušeností, a naši klienti hubnou 1-2kg za týden a to ZDRAVĚ !!! Můžete vyzkoušet xxx diet a dalších způsobů, ale nebudete-li mít veškerou potřebnou výživu, hubnutí bude dočasné, nebo se budete muset zbytek života omezovat v tom, co můžete a nemůžete jíst. My si zakládáme na ověřených produktech, které Vám zajistí, že do sebe dostanete vše, co potřebujete a díky tomu se z Vašeho těla začnou dostávat pryč tuky, Vaše postava se začne tvarovat, a díky správné a zdravé výživě bude Vaše tělo správně fungovat a y nebudete nabírat kila zpátky. Pokud Vás to zaujalo, zkuste se sami přesvědčit nezávazně o tom, co nabízím. Ozvěte se a já Vám zašlu bližší informace, vše Vám vysvětlím, a pokud začnete se zdravou výživou, budu v tom s Vámi, budu Vás podporovat a pomáhat Vám. Jako Vás výživový poradce budu zdarma a k tomu Vám i zdarma udělám analýzu stavby těla, aby jste věděli, na čem jste. Je to nezávazné, nebojte se zkusit něco nového. Vyplňte prosím krátký dotazník na www.trenerzdravi.cz/vaskova44 a já Vás na jeho základě kontaktuju, nebo se mi sami ozvěte na email Veronika.vaskova444@gmail.com Těším se na spolupráci !  Další webovky www.hubnizdravenavzdy.cz www.hubnete.cz/vaskova44 www.snidejzdrave.cz/vaskova44 www.vyzivaprosport.cz/vaskova44
telefon: 775677148
email: veronika.vaskova444@gmail.com
vloženo: 29.08.2016
ČISTÁ A ZDRAVÁ PLET JE ZÁKLADEM DOKONALÉHO LÍČENÍ
Chcete mít zdravou pleť?Máte problém s pletí?Trpíte kožními problémy jako je:Akné,pigmentové skvrny,vrásky přesušená pleť nebo naopak mastnější apod:?Zajímáte se o líčení?Chcete najít řešení?Jestli ANO,tak Vám mile ráda věnuji hodinky krásy.Dozvíte se:jaký je váš typ pleti,jak pečovat o svoji pleť každý den ráno a večer,sestavíme program ksždodenní péče o pleť dle vašich potřeb a finančních možností.Je nutno si termínky objednat předem na tel:732433679 nebo na mail:kyselovajana@seznam.cz.
telefon: 732433679
email: kyselovajana@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 16.08.2016
Zdravá výživa a trvalé hubnutí
Ahoj, láká Vás zdravý životní styl, díky jemuž i trvale zhubnete? Ozvěte se. Nabízím poradenskou službu zdravé výživy, bezplatnou analýzu stavby těla a po celou dobu Vašeho zdravého stravování Vám budu k dispozici jako Vás výživový poradce. Vypracuji Vám jídelníček na míru. Nejedná se o žádnou dietu ale osvědčené produkty na přírodní bázi. Naučím Vás správné stravování a jak si udržet tělo zdravé a plné energie. Sami se přesvědčte. Analýza stavby těla, výživový poradce po celou dobu i dotazník pro začátek jsou ZDARMA. Máte li zájem, vyplňte prosím krátký dotazník na www.hubnete.cz/vaskova44 na jehož základě se Vám ozvu, nebo rovnou volejte na +420 775 677 148 Další stránky www.snidejzdrave.cz/vaskova44 www.vyzivasport.cz/vaskova44 Nejedná se o neseriozní a lhavé výrobky ale o skutečně osvědčené programy navrhnuty lékaři. Sami se přesvědčte tím, že se ozvete a já Vám zašlu bližší informace
telefon: +420 775 677 14
email: veronika.vaskova444@gmail.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 16.08.2016
Přijímat rychlé úvěr
Chcete-li mít úvěr dostat se z jejich nelehké životní situace, kterou chcete zaplatit své účty nebo jiné dluhy. Peníze jsou potřebné pro projekt, nebo koupit dům, nebo koupit auto. Prosím kontaktujte mne, a získat velmi rychlý úvěr: E-mail: denisehofer9@gmail.com
email: denisehofer9@gmail.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 03.08.2016
Zdravá výživa a udržení postavy
Ahoj, Láká Vás zdravý životní styl, díky jemuž i trvale zhubnete? Ozvěte se. Nabízím poradenskou službu zdravé výživy, bezplatnou analýzu stavby těla a po celou dobu Vašeho zdravého stravování Vám budu k dispozici jako Vás výživový poradce. Vypracuji Vám jídelníček na míru. Nejedná se o žádnou dietu ale osvědčené produkty na přírodní bázi. Naučím Vás správné stravování a jak si udržet tělo zdravé a plné energie. Sami se přesvědčte. Analýza stavby těla, výživový poradce po celou dobu i dotazník pro začátek jsou ZDARMA. Máte li zájem, vyplňte prosím krátký dotazník na www.hubnete.cz/vaskova44 na jehož základě se Vám ozvu, nebo rovnou volejte na +420 775 677 148 Další stránky www.snidejzdrave.cz/vaskova44 www.vyzivasport.cz/vaskova44 Nejedná se o neseriozní a lhavé výrobky ale o skutečně osvědčené programy navrhnuty lékaři. Sami se přesvědčte tím, že se ozvete a já Vám zašlu bližší informace
telefon: +420 775 677 14
email: veronika.vaskova444@gmail.com
vloženo: 25.07.2016
Masáže v Prostějově ihned
Volné termíny masérských služeb . Potřebujete si odpočinout, zbavit se bolestí zad, šíje, rukou nebo nohou? Objednejte se 1 den předem na zdravotní klasickou masáž nebo ruční lymfodrenáž nohou (zeštíhluje, mírní otoky, léči celulitidu, navodí pocit lehčího kroku). Více informací na: http://masazejanahladka-cz.webnode.cz/ Pondělí až čtvrtek: 8-18 hodin, pátek: 8-13 hod. Objednat se můžete i na uvedeném e-mailu. Na Vaši návštěvu se těší vaše budoucí masérka. Adresa provozovny: Žeranovská 34, Prostějov - u rybníka, parkování aut možné. telefon: 608200604
telefon: 608200604
email: alternativajana@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 09.07.2016
Dr. Nona - Léčivá síla Mrtvého moře
Používejte pravidelně výrobky a kosmetiku Dr.Nona s archebakteri a poznáte, jak se váš organismus uzdravuje. Nemluvíme o všeléku a dokonce ani o léčení. Prostě je to něco, co je pro nás všechny ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ. Archeabakterie má vysoce stimulační a regenerační účinky na náš vlastní imunitní systém. Z dlouhodobého hlediska dokáže opravit poškozenou DNA. Více v eshopu Nayrouse Cosmetic. http://www.belea-fmcosmetic.cz/
telefon: +420733428600
email: bohlerova@email.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 28.06.2016
Otoky a bolesti nohou
Zbavte se pocitu těžkých nohou, otoků, ulevte bolesti při chůzi a křečových žil. Zažijte pocit blaha díky masti z kaštanu koňského k dostání na www.zdravi-kromeriz.cz Mazadlo - hydrogel s hřejivým a tlumivým účinkem obsahuje přírodní výtažky jírovce, papriky, levandule, rozmarýnu, které příznivě působí při otocích končetin a zlepšují cirkulaci krve v cévách. Také působí uklidňujícím, uvolňují křeče a tlumí bolest. Gel se lehce roztírá a nedráždí pokožku. Koňský kaštan - má protizánětlivý účinek, ovlivňuje pružnost a pevnost cév. Paprika roční - obsahuje vitaminy A, B2, C, E. Zlepšuje cirkulaci krve. Levandulový olej - uklidňuje, uvolňuje křeče a tlumí bolest. Rozmarýnový olej - působí prokrvující a urychluje látkovou přeměnu a obnovu postižené tkáně. Váha přípravku je 450g, Cena 250 Kč
telefon: 731512490
email: ludmila.lukeszova@seznam.cz
vloženo: 11.05.2016
Možnost ubytování
V menší chalupě v katastru Litomyšle pro 2-3 osoby, červen, srpen, září, základní vybavení, zahrada oploceno, menší kačák pro děti, ohniště, polosamota u lesa, koupaliště 300 metrů, obchod potravin rovněž, parkování v blízkosti objektu, restaurace 1 km, jízdárna koní. Týden 3000 Kč
telefon: 605455262
email: cora184@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 30.04.2016
KOREKTURY TEXTŮ
Nabízím korektury textů (knih, časopisů, katalogů, prospektů, manuálů, bakalářských a diplomových prací aj.) zaměřené na textové úpravy gramatické a stylistické.
telefon: +420 702 926 47
email: studio.perspektiva@email.cz
vloženo: 09.04.2016
Odpovědný zástupce - stavebnictví
Nabízím stavební firmě výkon Odpovědného zástupce - pro založení firmy, provádění staveb. Autorizace ČKAIT v oboru Pozemní stavby.
telefon: +420,733214871
email: kafol@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.04.2016
Svatební a společenské šaty za hubičku
Nabízíme společenské šaty, svatební šaty a šaty pro boubelky za lidové ceny :-) http://http://www.spolecenskesaty.com/Spolecenske-saty-vel-XXL-XXXXL-48-60.html
telefon: 777 889 296
email: kontakt@spolecenskesaty.com
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.04.2016
Prodám dámské hodinky Michael Kors
Prodám luxusní dámské hodinky Michael Kors https://www.brasty.cz/damske-hodinky-michael-kors-mk3131 Jsou jako nové, málo nošené. Dostala jsem je jako dárek. Cena dohodou.
email: janavonava@seznam.cz
<< novější inzeráty     starší inzeráty >>


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.