> > >   akce v Olomouci a okolí


    datum akce: 23.09.2017

Reflexy + Infinity - Cuba libre párty - Úsov sobot

Klikněte pro zvětšení...

☛☛ Megapárty s Reflexy opět v Úsově!!!

REFLEXY míří do Úsova a dopřejí opět skvělému publiku nejen aktuální oblíbenou novinku song Proud mezi námi, ale také hity jako Neříkej, Sluneční, Ty jsi divoká...

Hostem večera bude skupina Infinity a nebude chybět také diskotéka...

★ ★ ★ VSTUP ZDARMA ★ ★ ★
Hlasujte v anketě na této události pro svou střední školu, všichni studenti střední školy, která získá před uzavřením hlasování nejvíce hlasů získají do 21:00 hod. vstup na tuto akci zdarma

★ ★ ★ SOUTĚŽ O KONZUMAČNÍ LÍSTKY★ ★ ★
1. Nasdílejte tuto událost na své zdi, pozvěte na událost své přátele 2. Na zeď této události napište "Jdu na Reflexy do Úsova"
čím vícekrát nasdílíte maximálně 1 x denně, tak tím více šancí na výhru (na akci vylosujeme 5 z Vás, kdo získá konzumační lístky na bar ve výši od 200,- Kč do 500,- Kč z našeho konzumačkomatu)

★ ★ ★ SPECIÁLNÍ AKCE★ ★ ★
Na barech si budete moci vychutnat osvěžující drink CUBA LIBRE za 50,-

★ ★ ★
NOVÉ SONGY:
►Proud mezi námi:
https://www.youtube.com/watch?v=aeStsXD3ecc
►Ideály :
https://www.youtube.com/watch?v=ZcbklxTYEBw
► všechny klipy :
https://www.youtube.com/playlist?list=PLZXgMYVGLiWVWq8BIZaF_xqJvC-W0GIry

★ ★ ★
RX odkazy :
► http://www.reflexy.cz/
► https://www.facebook.com/reflexycz/
► https://www.instagram.com/reflexyphotos
► https://www.youtube.com/user/reflexycz/featured
► https://www.bandzone.cz/reflexy
► mp3 ke stažení :
https://www.supraphonline.cz/umelec/314895-reflexy
►CD ke koupi :
http://www.reflexy.cz/objednavka/

★ ★ ★ Otevřeno od 20:00 hod. S ohledem na mimořádnost akce doporučujeme brzkou účast i kvůli obsazení strategických míst

Autobusové odjezdy:

- Zábřeh autobus odjezd 17:50, Leština ObÚ odjezd 18:09, příjezd Úsov 18:28
- Šumperk odjezd autobusu 17:35, příjezd Úsov 18:28
- Mohelnice odjezd vlaku 17:14 směr Postřelmov, z Postřelmova odjezd autobusu 17:53, příjezd do Úsova 18:28

...více na idos.cz

---Nezištný svoz a rozvoz na tel.: 605 24 28 25---


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.09.2017

Auto není trezor
V úterý 19.9.2017 hodinu po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení o poškozeném vozidle na ulici U Botanické zahrady. Hlídka na místě zjistila, že se zde nachází zaparkované vozidlo značky Dodge, které má rozbitou skleněnou výplň u pravých zadních dveří. Přes operační středisko se následně podařilo kontaktovat majitele vozidla. Ten následně strážníkům uvedl, že došlo k odcizení tašky, ve které se nacházelo sportovní vybavení. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala.

19.09.2017

Mladík odcizil reklamní tabuli
Dnes po půl druhé ráno spatřil pracovník Městského kamerového dohlížecího systému na kamerách mladíka, který na ulici 1. máje nese reklamní tabuli. Ta byla původně umístěna na mobilním oplocení zde probíhající stavby. Vyslané hlídce se na místě podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého mladíka z Prahy, který pod paží nesl tabuli o rozměrech 50 x 50 cm.

18.09.2017

Spory o túje vyřešila
V neděli 17.9.2017 po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení na ulici Přichystalova, podle kterého mělo docházet mezi sousedy ke sporu ohledně tújí. Hlídka se na místě od oznamovatelky dozvěděla, že soused přes plot zkrátil o šedesát centimetrů deset vzrostlých tújí. Muž, který měl túje ořezat, k celé věci sdělil, že stromky stínily na pozemek a sousedka je nebyla schopna ani přes upozornění upravit.

13.09.2017

Muž si ustlal na toaletách
Ve středu 13.9.2017 kolem půl sedmé ráno, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o muži, který spí na WC pro hosty v hotelu na ulici 1. máje. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Opavy, který byl lehce pod vlivem alkoholu, probudili a ten následně místo opustil.

13.09.2017

S upravenou taškou kradl v obchodech
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v prodejně s oblečením v nákupním centru na ulici Polská, přijalo včera po čtvrté hodině odpolední operační středisko. Pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že zadržel muže, který prošel se zbožím přes pokladny bez zaplacení a při jeho odchodu z prodejny se spustil alarm bezpečnostního rámu. Při řešení celého incidentu bylo zjištěno, že muž si nákupní tašku z vnitřní části vypolstroval tak, aby nedošlo ke spuštění alarmu. V tomto případě mu trik nevyšel a v tašce se našly dvě mikiny v hodnotě necelých jeden tisíc korun. Dále byly v tašce ukryty dvoje tepláky v hodnotě přes 1 500,- Kč, které měl muž odcizit v jiném obchodě.