> > >   akce v Olomouci a okolí


    datum akce: 06.10.2017

Hello Officer!, coCk, Resumé / Olomouc - S Klub

Klikněte pro zvětšení...

Czenglish tour 2017 kapel Hello Officer!, coCk a Resumé je deseti-koncertní turné a jedna ze zastávek bude 6.10. OLOMOUC - S KLUB.

HELLO OFFICER! hrají od roku 2014. Nejedná se však o žádné nováčky, kapela je složená z členů dnes již nehrajících kapel Let Me Fall a Daily Project. Kapela má na svém kontě studiové album z roku 2015 s názvem "Bros & Cons", ke kterému vydala 4 videoklipy. Hello Officer! se zúčastnili finále soutěže Planetrox 2015 a 2017, které se v roce 2017 konalo na nejproslulejším českém festivalu Rock for People. V roce 2017 plánuje kapela natočit EP se 4 novými songy a odjet připravované podzimní turné.
VIDEOKLIP Blood Is On The Wall ft. Filip Vlček of John Wolfhooker: https://www.youtube.com/watch?v=hJPJSG_cHoU

www.facebook.com/hellofficer

Kapela coCk je tří členná punk-skate-pop-porn-funny-rock grupen ze severu působící od roku 2010. Mají rádi párty, holky, kluky, alkoholické nápoje a dobrou hudbu. V roce 2012 vypustili do světa první album „I mouchy mají své dny“a tři roky na to druhou studiovou placku s názvem „Tvoje máma vole!“, které sklidilo úspěch. V roce 2016 se příchodem nového basáka ustálila sestava a začátkem roku 2017 nahráli ve studiu Rápotice nový singl „Víkendy před koncem", který se v květnu dočkal také videoklipu.
VIDEOKLIP Víkendy před koncem: https://www.youtube.com/watch?v=svmB2-mfFpU

www.facebook.com/coCk.oti

RESUMÉ šíří rock'n'rollovou atmosféru od roku 2014. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 100 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě CD "Frankenstein", 2 EP, několik singlů a 6 videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně a v roce 2017 doprovodili Resumé kapelu zakázanÝovoce na jarním turné.
VIDEOKLIP Černobílá: www.youtube.com/watch?v=kbS7V6qMXKY

www.facebook.com/resumerock


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

20.09.2017

Auto není trezor
V úterý 19.9.2017 hodinu po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na oznámení o poškozeném vozidle na ulici U Botanické zahrady. Hlídka na místě zjistila, že se zde nachází zaparkované vozidlo značky Dodge, které má rozbitou skleněnou výplň u pravých zadních dveří. Přes operační středisko se následně podařilo kontaktovat majitele vozidla. Ten následně strážníkům uvedl, že došlo k odcizení tašky, ve které se nacházelo sportovní vybavení. Vzhledem k uvedeným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala.

19.09.2017

Mladík odcizil reklamní tabuli
Dnes po půl druhé ráno spatřil pracovník Městského kamerového dohlížecího systému na kamerách mladíka, který na ulici 1. máje nese reklamní tabuli. Ta byla původně umístěna na mobilním oplocení zde probíhající stavby. Vyslané hlídce se na místě podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého mladíka z Prahy, který pod paží nesl tabuli o rozměrech 50 x 50 cm.

18.09.2017

Spory o túje vyřešila
V neděli 17.9.2017 po poledni vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na telefonické oznámení na ulici Přichystalova, podle kterého mělo docházet mezi sousedy ke sporu ohledně tújí. Hlídka se na místě od oznamovatelky dozvěděla, že soused přes plot zkrátil o šedesát centimetrů deset vzrostlých tújí. Muž, který měl túje ořezat, k celé věci sdělil, že stromky stínily na pozemek a sousedka je nebyla schopna ani přes upozornění upravit.

13.09.2017

Muž si ustlal na toaletách
Ve středu 13.9.2017 kolem půl sedmé ráno, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o muži, který spí na WC pro hosty v hotelu na ulici 1. máje. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Opavy, který byl lehce pod vlivem alkoholu, probudili a ten následně místo opustil.

13.09.2017

S upravenou taškou kradl v obchodech
Oznámení o zadrženém pachateli krádeže v prodejně s oblečením v nákupním centru na ulici Polská, přijalo včera po čtvrté hodině odpolední operační středisko. Pracovník ostrahy strážníkům sdělil, že zadržel muže, který prošel se zbožím přes pokladny bez zaplacení a při jeho odchodu z prodejny se spustil alarm bezpečnostního rámu. Při řešení celého incidentu bylo zjištěno, že muž si nákupní tašku z vnitřní části vypolstroval tak, aby nedošlo ke spuštění alarmu. V tomto případě mu trik nevyšel a v tašce se našly dvě mikiny v hodnotě necelých jeden tisíc korun. Dále byly v tašce ukryty dvoje tepláky v hodnotě přes 1 500,- Kč, které měl muž odcizit v jiném obchodě.